Wino Tilane Real Airen Semi Sweet 603369

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Tilane Real Airen Semi Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Tilane Real Airen Semi Sweet 603369

Białe, Półsłodkie 0.70 L korek
Spokojne Kategoria
26.99 zł

podstawowa

100 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Tilane Real Airen Semi Sweet

Lekkie, przyjemne, delikatnie słodkie białe wino hiszpańskie wyprodukowane przez Bodegas Vidal del Saz. To półsłodkie wino zostało wyprodukowane ze szczepu Airen. W nosie wino ujmuje nutami orzechów, suszonych owoców, miodem i jasnymi owocami. W smaku słodycz i owocowość świetnie komponuje się z dobrą kwasowością, dzięki czemu wino doskonale sprawdzi się jako aperitif oraz jako towarzysz lekkich przekąsek, sałatek i ryb.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Bodegas Vidal Del Saz producent

Oceny użytkowników o: Tilane Real Airen Semi Sweet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
30.05.2018
Opinia zweryfikowana

Wina półsłodkie do tego białe, to kompletnie nie moja bajka, ale to wino jest przyzwoite. Na upały takiej jak dzisiaj w Krakowie adekwatny trunek. Można spróbować, ma w sobie ciekawy aromat i smak.