Nowość
Wino The Original Steak Wine Malbec 2017 604973

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino The Original Steak Wine Malbec 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino The Original Steak Wine Malbec 2017 604973

Czerwone, Wytrawne 2017 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
25 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

opis wina

Czerwone, wytrawne wino z argentyńskiej Mendozy. To właśnie tu, u podnóży Andów produkowanych jest 70% argentyńskich win. Żyzna gleba, suchy klimat, chłodne noce i gorące dni. To doskonałe warunki do powstawania wyśmienitych win.

The Original Steak Wine jest w całości wyprodukowane na bazie odmiany malbec. Od pierwszego wejrzenia zachwyca nas pięknym, rubinowym kolorem. Z kieliszka unosi się zapach ciemnych, dojrzałych owoców, ziół i goździków. W smaku wino jest owocowe a na finiszu pojawiają się niuanse tytoniu czy kawy. Doskonała harmonijna kwasowość i jedwabiste taniny.

Już po samej nazwie wina widzimy, iż jest ono idealne do palonego steka i grillowanych mięs. Można przyjąć, że wino to powstało z myślą o miłośnikach dobrego steka i wołowiny.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Zimmermann-Graeff & Müller GmbH producent

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Original Steak Wine Malbec

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena
30.08.2022

Na etykiecie widnieje, że to wino Chilijskie!? Jest interesujące, ale dla mnie trochę płaskie, płytkie, bez wyrazu jakby rozcieńczone, czuć w mim ostre akcenty, ale nic więcej. Przykro mi, mnie to wino nie przekonuje :(