Nowość
Wino The Original Steak Wine Malbec 2017 604973

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino The Original Steak Wine Malbec 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino The Original Steak Wine Malbec 2017 604973

Czerwone, Wytrawne 2017 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
42.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
141 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis The Original Steak Wine Malbec

Czerwone, wytrawne wino z argentyńskiej Mendozy. To właśnie tu, u podnóży Andów produkowanych jest 70% argentyńskich win. Żyzna gleba, suchy klimat, chłodne noce i gorące dni. To doskonałe warunki do powstawania wyśmienitych win.

The Original Steak Wine jest w całości wyprodukowane na bazie odmiany malbec. Od pierwszego wejrzenia zachwyca nas pięknym, rubinowym kolorem. Z kieliszka unosi się zapach ciemnych, dojrzałych owoców, ziół i goździków. W smaku wino jest owocowe a na finiszu pojawiają się niuanse tytoniu czy kawy. Doskonała harmonijna kwasowość i jedwabiste taniny.

Już po samej nazwie wina widzimy, iż jest ono idealne do palonego steka i grillowanych mięs. Można przyjąć, że wino to powstało z myślą o miłośnikach dobrego steka i wołowiny.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Zimmermann-Graeff & Müller GmbH producent

Charakterystyka The Original Steak Wine Malbec

Rześko smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Original Steak Wine Malbec

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
5ocena
09.12.2022

Słabe wino, bardzo wytrawny, mocno dębowe aromaty, z ledwie zaznaczonymi aromatami owoców. Dużo tanin. Wino sprawiało wrażenie "nieułożonego".

4ocena
02.12.2022

Spicy and smoky I would say... reminds me of coffee somehow, but doesn't last long. Seems young and not my style, probably not buying it again, when there are better choices at the same price. Hate the label too :)

6ocena
30.08.2022

Na etykiecie widnieje, że to wino Chilijskie!? Jest interesujące, ale dla mnie trochę płaskie, płytkie, bez wyrazu jakby rozcieńczone, czuć w mim ostre akcenty, ale nic więcej. Przykro mi, mnie to wino nie przekonuje :(