Wino The Original Steak Wine Malbec 604973

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino The Original Steak Wine Malbec w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino The Original Steak Wine Malbec 604973

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
42.99 zł

podstawowa

219 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 6 głosów

Opis The Original Steak Wine Malbec

Czerwone, wytrawne wino z argentyńskiej Mendozy. To właśnie tu, u podnóży Andów produkowanych jest 70% argentyńskich win. Żyzna gleba, suchy klimat, chłodne noce i gorące dni. To doskonałe warunki do powstawania wyśmienitych win.

The Original Steak Wine jest w całości wyprodukowane na bazie odmiany malbec. Od pierwszego wejrzenia zachwyca nas pięknym, rubinowym kolorem. Z kieliszka unosi się zapach ciemnych, dojrzałych owoców, ziół i goździków. W smaku wino jest owocowe a na finiszu pojawiają się niuanse tytoniu czy kawy. Doskonała harmonijna kwasowość i jedwabiste taniny.

Już po samej nazwie wina widzimy, iż jest ono idealne do palonego steka i grillowanych mięs. Można przyjąć, że wino to powstało z myślą o miłośnikach dobrego steka i wołowiny.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Zimmermann-Graeff & Müller GmbH producent

Charakterystyka The Original Steak Wine Malbec

Rześko smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: The Original Steak Wine Malbec

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
14.09.2023
Opinia zweryfikowana

Patrząc na poprzednie opinie ostrożnie podchodziliśmy do tego wina, ale zupełnie niepotrzebnie - zaskakująco przyjemny, głęboki smak. Nie jest to oczywiście wino z najwyższej półki, ale jako dodatek do mięsa, w tym tytułowego steku, jak najbardziej się sprawdzi.

5ocena
09.12.2022
Opinia zweryfikowana

Słabe wino, bardzo wytrawny, mocno dębowe aromaty, z ledwie zaznaczonymi aromatami owoców. Dużo tanin. Wino sprawiało wrażenie "nieułożonego".

4ocena
02.12.2022
Opinia zweryfikowana

Spicy and smoky I would say... reminds me of coffee somehow, but doesn't last long. Seems young and not my style, probably not buying it again, when there are better choices at the same price. Hate the label too :)

6ocena
30.08.2022
Opinia zweryfikowana

Na etykiecie widnieje, że to wino Chilijskie!? Jest interesujące, ale dla mnie trochę płaskie, płytkie, bez wyrazu jakby rozcieńczone, czuć w mim ostre akcenty, ale nic więcej. Przykro mi, mnie to wino nie przekonuje :(