Wino Sutter Home Sweet Red 604705

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Sweet Red w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Sweet Red 604705

Czerwone, Słodkie 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
31.84 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
31 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home Sweet Red

Sutter Home Sweet Red to czerwone, słodkie wino pochodzące z Kalifornii, z okolic Lake County. W kupażu wykorzystanych gron odnajdziemy Merlota, Zinfandela oraz Syrah, które oddają winu swój charakter i tworzą jedną, spójną całość. Wśród aromatów odnajdziemy świeże wiśnie, soczyste jagody i dojrzałe brzoskwinie. Na podniebieniu gładka struktura pełna słodkich akcentów przełamana jest orzeźwiającą kwasowością. Doskonały balans pomiędzy lekkością, a wyrazistymi i rześkimi elementami wina sprawiają, iż to uniwersalny wybór na wiele okazji.

Sutter Home Sweet Red idealnie sprawdzi się w towarzystwie łagodnych serów, żeberek z grilla, a także uzupełnie doskonale burgera czy azjatycką, pikantną kuchnię. Lekkość wina sprawia, iż będzie to także dobry partner podczas spotkań z przyjaciółmi.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Sweet Red

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Sweet Red

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
29.07.2022

Poprawne czerwone wino z aromatami wiśni i brzoskwini. Dobrze schłodzone można podać do potraw z grila bądź kuchni azjatyckiej.