Nowość
Szampan Royal Riviera Brut Supreme AOC Champagne 605125

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Royal Riviera Brut Supreme AOC Champagne w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Royal Riviera Brut Supreme AOC Champagne 605125

Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
299.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
0 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Royal Riviera Brut Supreme AOC Champagne

Royal Riviera Brut Supreme z apelacji AOC Champagne czyli słynny szampan - pochodzi z renomowanego obszaru winiarskiego w Szampanii. To wino musujące jest produkowane z tradycyjnych odmian winogron charakterystycznych dla produkcji szampana, czyli Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier.

Aromatyczny profil to nade wszystko delikatne nuty owoców białych, cytrusów i kwiatów, co tworzy przyjemny i zbalansowany bukiet. W smaku, Szampan Royal Riviera Brut Supreme charakteryzuje się równowagą pomiędzy świeżością a delikatnymi nutami pieczywa, wynikającymi z tradycyjnej metody produkcji szampana.

Jest to doskonałe wino do podniesienia toastu podczas specjalnych okazji, a także świetny partner dla przekąsek, owoców morza, jak również potraw na bazie jajek czy delikatnych serów. Jego elegancja i bąbelki sprawiają, że doskonale nadaje się na różne uroczyste chwile.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Champagne Royal Riviera producent

Charakterystyka Royal Riviera Brut Supreme AOC Champagne

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Royal Riviera Brut Supreme AOC Champagne

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.