Wino Puklavec Estate Selection Furmint Pinot Blanc 0,75 l 603708

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Puklavec Estate Selection Furmint Pinot Blanc 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Puklavec Estate Selection Furmint Pinot Blanc 0,75 l 603708

Białe, Wytrawne 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
41,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
187 sprzedanych butelek
9,00 średnia ocen: 2 głosów

opis wina

Puklavec Estate Selection Furmint Pinot Blanc to mieszanka dwóch szczepów, które wspólnie tworzą wino owocowe o wyraźnej kwasowości i delikatnym, soczystym smaku. Na podniebieniu odnajdziemy cudowne aromaty cytrusów, jabłka, brzoskwini i gruszki. Wino na każdą okazję, które sprawdzi się w towarzystwie szerokiej gamy potraw.

6-8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Puklavec Family Wines producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
30.10.2020

Być może Słowenia nie kojarzy się z krajem winem płynącym, ale jej "białe" propozycje, a szczególnie Pinot Blanc sięgają nieba. Doskonałe uzupełnienie makaronu z grzybkami, fenkułem lub/i białym sosem, Orzeźwiający, wyrazisty smak. Warte polecenia.

10ocena
28.09.2020

Słoweńskie wina od zawsze były moimi "pewniakami" - i tym razem wino od Puklavec Family nie zawiodło. Lekkie, przesycone owocem i z fajną chrupkością.

8ocena
07.07.2020

To moje pierwsze wino ze Słowenii i zachęciło mnie do kupna kolejnych. Mocno owocowe, ma przyjemną, słodką nutę na nosie, niezłą kwasowość i jest lekkie. Dobrze pasowało do cytrynowego risotto z pstrągiem łososiowym.