Wino Possums Three In The Pouch White 600954

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Possums Three In The Pouch White w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Possums Three In The Pouch White 600954

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

117 sprzedanych butelek
7.60 średnia ocen: 5 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Possums Three In The Pouch White

Possums Three In The Pouch powstaje w wyniku połączenia trzech odmian winorośli: Chardonnay, Viognier oraz Sauvignon Blanc. Wszyskie trzy szczepy dostarczają tego, co mogą dać najlepszego - strukturę i głębię z aromatami owoców cytrusowych (Chardonnay), kwiatowość i morele z miodem (Viognier) i odpowiedni poziom kwasowości (Sauvignon Blanc). Świetne wino na każdą okazję. Można pić solo i w towarzystwie posiłku. Bardzo ciekawe wino australijskie.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Possums producent

Charakterystyka Possums Three In The Pouch White

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Possums Three In The Pouch White

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena
03.03.2016

Oczekiwałam świeżego, energetycznego wina, ale to nie to. Jakiś taki posmak mdławy tam jest. Nie jest świeże. Etykieta sugeruje zabawę (wiem, wiem :) ) ale ja już do niego nie wrócę.

6ocena
01.08.2012

Średnia opinia eksperta i bardzo dobre oceny konsumentów... hmmm.. musiałem spróbować. I niestety muszę przyznać racje ekspertowi. Niestety, bo wolałbym żeby wino które kupiłem było świetne. Ale to niestety świetne nie jest. Już w zapachu oprócz przyjemnych nut cytrusowych i chyba świeżo skoszonej trawy jest jakiś mdławy i nieprzyjemny akcent. W smaku lekko mdłe, słodko kwaśne i o bardzo krótkich posmakach. To nie to. Niestety. Ode mnie 6/10.