Wino Possums Three In The Pouch White 600954

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Possums Three In The Pouch White w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Possums Three In The Pouch White 600954

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

117 sprzedanych butelek
7.60 średnia ocen: 5 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Possums Three In The Pouch White

Possums Three In The Pouch powstaje w wyniku połączenia trzech odmian winorośli: Chardonnay, Viognier oraz Sauvignon Blanc. Wszyskie trzy szczepy dostarczają tego, co mogą dać najlepszego - strukturę i głębię z aromatami owoców cytrusowych (Chardonnay), kwiatowość i morele z miodem (Viognier) i odpowiedni poziom kwasowości (Sauvignon Blanc). Świetne wino na każdą okazję. Można pić solo i w towarzystwie posiłku. Bardzo ciekawe wino australijskie.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Possums producent

Charakterystyka Possums Three In The Pouch White

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Possums Three In The Pouch White

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
03.03.2016
Opinia zweryfikowana

Oczekiwałam świeżego, energetycznego wina, ale to nie to. Jakiś taki posmak mdławy tam jest. Nie jest świeże. Etykieta sugeruje zabawę (wiem, wiem :) ) ale ja już do niego nie wrócę.

6ocena
01.08.2012
Opinia zweryfikowana

Średnia opinia eksperta i bardzo dobre oceny konsumentów... hmmm.. musiałem spróbować. I niestety muszę przyznać racje ekspertowi. Niestety, bo wolałbym żeby wino które kupiłem było świetne. Ale to niestety świetne nie jest. Już w zapachu oprócz przyjemnych nut cytrusowych i chyba świeżo skoszonej trawy jest jakiś mdławy i nieprzyjemny akcent. W smaku lekko mdłe, słodko kwaśne i o bardzo krótkich posmakach. To nie to. Niestety. Ode mnie 6/10.