Wino Oremus Tokaji Aszu 5 Puttonyos 600823

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Oremus Tokaji Aszu 5 Puttonyos w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Oremus Tokaji Aszu 5 Puttonyos 600823

Białe, Słodkie 0.50 L
Szczep
Spokojne Kategoria
449.00 zł

podstawowa

36 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów
92 ocena sommeliera

Opis Oremus Tokaji Aszu 5 Puttonyos

Tokaje Aszu są najprawdopodobniej najbardziej cenionymi i pożądanymi słodkimi winami świata. Na ich wyjątkowość składa się najwyższa jakość węgierskich winogron, dotknięcie szlachetną pleśnią, długie dojrzewanie i pasja w tworzeniu. Aszu 5 Puttonyos prezentuje niezwykły profil aromatyczny - na pierwszym planie wysuwają się suszone morele oraz grzyby tworzące niezwykle słodki bukiet wraz z miodem, wanilią oraz suszonymi ziołami wraz z orzechami. Na podniebieniu czuć także mocne akcenty karmelu. Całość przyczynia się do cudownego, słodkiego, długiego finiszu. Wino to jest uosobieniem luksusu i najwyższej jakości.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
36 leżakowanie
Tokaj Oremus Kft producent

Charakterystyka Oremus Tokaji Aszu 5 Puttonyos

Słodkie jak miód smak
Owoce z beczką aromat
Jedwab gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Oremus Tokaji Aszu 5 Puttonyos

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.