Wino Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores 603512

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores 603512

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
119.00 zł

podstawowa

207 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów
5 nagrody winiarskie

Opis Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores

Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores to wytrawne, argentyńskie wino o pięknej, intensywnej, fioletowo-czerwonej barwie. W nosie wino przedstawia aromaty czerwonych czereśni i dojrzałych wiśni, czarnych owoców leśnych, fiołki, mieszankę przypraw, cedr, eukaliptus oraz odrobinę mięty. To czerwone wino jest żywe, owocowe, intensywne ze słodkimi taninami ora krągłej strukturze. Dobra kwasowość nadaje temu Malbecowi świeżości. Wino ma wspaniały charakter, jest głębokie i eleganckie. Część wina dojrzewa 12 miesięcy w nowych, francuskich beczkach. Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores może leżakować w naszych piwniczkach przez 12 lat.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Luigi Bosca Malbec Terroir Los Miradores

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
13.11.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre, cudna beczka, mało kwasowości. Taki powinien być każdy Malbec. Będą kolejne.

8ocena
21.03.2020
Opinia zweryfikowana

Znakomity argentyński Malbec, wino gładkie i pełne z wyraźnie wyczuwalnymi nutami beczkowymi i ciemnych owoców w aromacie i na podniebieniu, średnio zbudowane z długim finiszem.