Szampan Krug Grande Cuvee Champagne 0.75 l 602377

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Krug Grande Cuvee Champagne 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Krug Grande Cuvee Champagne 0.75 l 602377

Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
1379.00 zł

podstawowa

2 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Krug Grande Cuvee Champagne

Krug Grande Cuvée to prawdziwy diament wśród szampanów, stworzony aby móc celebrować wyjątkowe chwile. Potrzeba blisko 20 lat by mógł powstać szampan najwyższej klasy, będący wynikiem kupażu 3 szczepów winogron. Wino użyte do produkcji tego szampana jest wybierane z 6 do 10 najlepszych roczników i pochodzi z 25 winnic. Proces fermentacji odbywa się w małych dębowych beczkach przez minimum 6 lat. Opanowana do perfekcji sztuka mieszania win z wielu roczników owocuje niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Ten biały, wytrawny szampan ma bardzo bogaty nos, pełen aromatów tostowego chleba, miodu, prażonych orzechów laskowych, skarmelizowanego cukru, kwiatu jabłoni, marcepana a nawet piernika. Wyjątkowość tego szampana odczuwalna jest również w ustach, zaczynając od eleganckich bąbelków, poprzez uczucie świeżości i soczysty smak mandarynki, grejpfruta oraz cytryny.

7-9°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6 lat leżakowanie
KRUG CHAMPAGNE producent

Charakterystyka Krug Grande Cuvee Champagne

Milutko smak
Minerały i owoce aromat
Jedwab gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Krug Grande Cuvee Champagne

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

W nosie dojrzałe zielone owoce, cytrusy, pieczone jabłka, brzoskwinia i morela. Odnajdziemy także bogate nuty balsamiczne oraz dobrą mineralność. Szampan jest soczysty, gładki i złożony. Długi finisz.