Nowość
Wino Kendermanns Sparkling Alcohol Free 605069

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Kendermanns Sparkling Alcohol Free w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Kendermanns Sparkling Alcohol Free 605069

Białe, Słodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
39.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
14 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Kendermanns Sparkling Alcohol Free

Musujące wino bezalkoholowe przygotowane przez jednego z topowych producentów niemieckiego winiarstwa - Kendermanns'a. Do usunięcia alkoholu używa się metod, które pozwalają zachować charakter smakowy jak najbliższy winu sprzed tego procesu, tak aby jakość i struktura zostały nienaruszone. Winogrona zbiera się zanim poziom cukru osiągnie bardzo wysoki poziom, przez co pierwotne wino ma niską zawartość alkoholu do usunięcia.

Kilka dni fermentacji w 30 stopniach pozwala najpierw osiągnąć piękną barwę i aromaty wina - w tym moc cytrusów i owoców sadowych, a także wydobyć odpowiednią strukturę, z odpowiednio harmonijną słodyczą owoców i orzeźwiającą kwasowością. Następnie destylacją próżniową, czyli destylacja pod mniejszym ciśnieniem pozwala na delikatne usunięcie alkoholu, a kieliszkom oddanie esencji charakteru wina.

Musujący Kendermanns w wersji bezalkoholowej doskonale sprawdzi się podczas spotkań z przyjaciółmi czy jako aperitif na przyjęciu, ale także wspaniale wzbogaci smak przekąsek czy dań na bazie ryb.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Reh Kendermann producent

Charakterystyka Kendermanns Sparkling Alcohol Free

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Kendermanns Sparkling Alcohol Free

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.