Wino Kendermanns Pinot Noir Pfalz 600472

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Kendermanns Pinot Noir Pfalz w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Kendermanns Pinot Noir Pfalz 600472

Czerwone, Wytrawne 0.75 L
Szczep
Spokojne Kategoria
Q.b.A. Apelacja
33.90 zł

podstawowa

162 sprzedanych butelek
5.45 średnia ocen: 10 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Kendermanns Pinot Noir Pfalz

Intensywny aromat jałowca, jeżyn, kwaśnej wiśni i czarnego pieprzu w harmonijnej relacji z taninami. W finale pikantny posmak gorzkich migdałów.

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Reh-Kenderman Gmbh Weinkellerei producent

Charakterystyka Kendermanns Pinot Noir Pfalz

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Kendermanns Pinot Noir Pfalz

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
5ocena
23.08.2013

Wino totalnie bez smaku, zapachu, koloru. Jedyne co po nim zostaje to ból głowy rano.

5ocena
14.08.2013

Pinot Noir za taką cenę? No cóż, wielkiej tragedii nie ma, bo gdy ktoś ma ochotę na coś zupełnie nieskomplikowanego, a nawet wręcz wodnistego bez zarysowanego smaku, to może mu posmakuje. Chociaż prędzej to wino nadaje się do kuchni. Ale jak to mówią lepszy rydz niż nic, od biedy można wypić.

1ocena
16.09.2012
Opinia zweryfikowana

Niestety totalne rozczarowanie - pachnie tanim winem, ma gorzki smak mocnego taniego alkoholu, bez zadnego dodakowego smaku, beznadzieja! Odradzam!

12.12.2010
Opinia zweryfikowana

Przykre doświadczenie. Pierwszy kontakt z Pinot Noir i takie rozczarowanie! Smakuje popłuczynami po babcinym kompocie z dodatkiem alkoholu. Płaskie, no zwyczajnie byle jakie. Szkoda.