Wino Jaboulet Le Paradou Beaumes De Venise A.O.C. 600429

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Jaboulet Le Paradou Beaumes De Venise A.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Jaboulet Le Paradou Beaumes De Venise A.O.C. 600429

Spokojne Kategoria
AOC Beaumes-de-Venise Apelacja
94.99 zł

podstawowa

175 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 3 głosów
86 ocena sommeliera

Opis Jaboulet Le Paradou Beaumes De Venise A.O.C.

Le Paradou to klasyk z Doliny Rodanu, będący kupażem dwóch typowych szczepów: Grenache oraz Syrah. Mocno pachnie wiśnią, odrobinę wyczuwalne aromaty dymne, z czarnym pieprzem i suszoną śliwką w tle. W ustach dobra równowaga, kwasowość zbalansowana, finisz przyjemny i mięsisty.

17-18°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
0 leżakowanie
Paul Jaboulet Aine Vins De La Vallee Du Rhone producent

Charakterystyka Jaboulet Le Paradou Beaumes De Venise A.O.C.

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Jaboulet Le Paradou Beaumes De Venise A.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
13.12.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobry Rodan, ale trzeba pić go już teraz, bo pojawiają się już pierwsze oznaki starości.

6ocena
13.01.2018
Opinia zweryfikowana

Aromat suszonej śliwki. Poza tym pieprz, zioła, malina, czekolada i trochę zapachów aptecznych. Wino ma wyczuwalny alkohol i niezbyt wysoką kwasowość. W sam raz na długie, chłodne, zimowe wieczory. Dobre.

6.5ocena
08.04.2014

Bukiet pieprzny oraz dymny co jest na plus. Poza tym wino jest bardzo poprawne, ale po prostu mnie nie powaliło. Mogłoby być bardziej owocowe. Zbyt zrównoważone jak na mój gust.

8.5ocena
12.10.2013
Opinia zweryfikowana

Bardzo eleganckie, zrównoważone wino. Delikatna słodycz przełamana subtelną kwasowością plus liczne przyjemne posmaki. Bardzo pozytywne doznania.

09.02.2012

Dobre wino z delikatną kwasowością,bardzo dobre w połączeniu z naszymi tradycjonalnymi potrawami.Fajne wino z aromatem śliwek i wiśni.