Wino Graham's Blend No5 White Porto 605007

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Graham's Blend No5 White Porto w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Graham's Blend No5 White Porto 605007

Białe, Półwytrawne 0.75 L korek
Wzmacniane Kategoria
129.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
35 sprzedanych butelek
5.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Graham's Blend No5 White Porto

Wyjątkowa edycja białego Porto od uznanego producenta – Graham’sa, pochodzącego z regionu Douro w Portugalii. Blend No5 jest produkowany z dwóch szczepów – Malvasia Fina nadająca winu świeżość z aromatycznym gronem Moscatel Galego. Wino po przejściu przez proces fermentacji i wzmacniania trafia do butelek i odpoczywa w nich jedynie 3 miesiące przed podróżą do konsumentów – a wszystko to by zachować niezwykłą świeżość, która doskonale smakuje solo, ale także jako składnik koktajlów.

Blend No5 Graham’sa został specjalnie przygotowany z myślą o koktajlach – a zwłaszcza o mixie z tonikiem, do którego pasuje idealnie. W takiej mieszance, z dodatkiem lodu, z dodatkiem cytryny i mięty wybornie orzeźwi i dostarczy wyjątkowego doznania smakowego. Doskonale także pasuje z truskawkami, grejpfrutem czy bazylią – możliwych dodatków i mieszanek znajdziemy nieskończenie wiele, a ogranicza je jedynie nasza wyobraźnia!

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Gordon Graham & Co producent

Charakterystyka Graham's Blend No5 White Porto

Słodkie jak miód smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Graham's Blend No5 White Porto

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
16.05.2023
Opinia zweryfikowana

Taka delikatna alternatywa dla tradycyjnego porto. Owocowe, pachnące, bardziej do drinków niż solo. Raz można spróbować, ale czy wygrywa z tradycyjnym białym trunkiem...nie! Wole jednak klasykę od Graham'sa (-:

1ocena
06.01.2023
Opinia zweryfikowana

Wino nie powinno zostać dopuszczone do sprzedaży jako porto. Syrop malinowy Dolany do tego "porto" uczynił je pijalne.