Szampan Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC 604353

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC 604353

Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
799.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Struktura tego szampana jest pełna absolutnej subtelności i dystynkcji, został stworzony z trzech szczepów: Chardonnay(45%), Pinot Noir(45%) i Pinot Meunier(10%). Winifikowany i starzony na osadzie, aby w pełni wyeliminować wszelkie ryzyko przedwczesnego utlenienia. Unika się fermentacji malolaktycznej, aby zachować wszystkie naturalne aromaty owocowe wina i umożliwić dłuższe dojrzewanie wina. Wino leżakuje przez minimum 3 lata w piwnicy w stałej temperaturze, znacznie przekraczającej ustawowe minimum 15 miesięcy.

W kieliszku pięknie błyszczy i ma złocisty odcień. W nosie jest dużo świeżości i aromatów owocowych. Chardonnay oferuje delikatność podkreśloną aromatami żółtych dojrzałych owoców, takich jak brzoskwinia i śliwka mirabelka. Na podniebieniu Pinot Noir ma dobrą strukturę. Owoc głogu i białe kwiaty przeplatają się harmonijnie, z delikatną kwasowością cytrusów.

Szampan jest naturalnie delikatny, łagodny i stanowczy. Jego podwójna osobowość, która uzupełnia kuchnię z prostotą i wdziękiem. Świetnie połączy się z kurczakiem, ostrygami, langustynkami, parmezanem czy Hiszpańskimi Tapas.

6-8°C TEMP. PODANIA
CHAMPAGNE GOSSET producent

Charakterystyka Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC kup już dzisiaj, a wypijesz na 18 urodziny narodzonego potomka lub rocznicę ślubu. Jakośc tego prestiżowego szampana do tego butelka MAGNUM 1,5L pozwolą zrobić wrażenie na każdym z zaproszonych gości. Jest tak bogaty, że można go pić w kieliszku do Pinot Noir. Polecam!!! Idealny na wyjątkowy prezent. Podajemy z wszystkimi wytrawnymi daniami.


Oceny użytkowników o: Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

Zrównoważona kwasowość i mocniejszy finisz. Dodatkowo przyjemne mocniejsze bąbelki. Wśród aromatów zielone jabłko, cytrusy, akcenty tostowe. Bardzo dobry szampan. Polecam!