Szampan Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC 604353

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC 604353

Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
799.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Struktura tego szampana jest pełna absolutnej subtelności i dystynkcji, został stworzony z trzech szczepów: Chardonnay(45%), Pinot Noir(45%) i Pinot Meunier(10%). Winifikowany i starzony na osadzie, aby w pełni wyeliminować wszelkie ryzyko przedwczesnego utlenienia. Unika się fermentacji malolaktycznej, aby zachować wszystkie naturalne aromaty owocowe wina i umożliwić dłuższe dojrzewanie wina. Wino leżakuje przez minimum 3 lata w piwnicy w stałej temperaturze, znacznie przekraczającej ustawowe minimum 15 miesięcy.

W kieliszku pięknie błyszczy i ma złocisty odcień. W nosie jest dużo świeżości i aromatów owocowych. Chardonnay oferuje delikatność podkreśloną aromatami żółtych dojrzałych owoców, takich jak brzoskwinia i śliwka mirabelka. Na podniebieniu Pinot Noir ma dobrą strukturę. Owoc głogu i białe kwiaty przeplatają się harmonijnie, z delikatną kwasowością cytrusów.

Szampan jest naturalnie delikatny, łagodny i stanowczy. Jego podwójna osobowość, która uzupełnia kuchnię z prostotą i wdziękiem. Świetnie połączy się z kurczakiem, ostrygami, langustynkami, parmezanem czy Hiszpańskimi Tapas.

6-8°C TEMP. PODANIA
CHAMPAGNE GOSSET producent

Charakterystyka Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC kup już dzisiaj, a wypijesz na 18 urodziny narodzonego potomka lub rocznicę ślubu. Jakośc tego prestiżowego szampana do tego butelka MAGNUM 1,5L pozwolą zrobić wrażenie na każdym z zaproszonych gości. Jest tak bogaty, że można go pić w kieliszku do Pinot Noir. Polecam!!! Idealny na wyjątkowy prezent. Podajemy z wszystkimi wytrawnymi daniami.


Oceny użytkowników o: Gosset Grande Réserve Brut Magnum AOC

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
18.05.2022

Zrównoważona kwasowość i mocniejszy finisz. Dodatkowo przyjemne mocniejsze bąbelki. Wśród aromatów zielone jabłko, cytrusy, akcenty tostowe. Bardzo dobry szampan. Polecam!