Wino Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend 0.75 l 604081

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend 0.75 l 604081

Czerwone, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
111.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1522 sprzedanych butelek
8.64 średnia ocen: 11 głosów

Opis Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend

Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend to czerwone, wytrawne wino z USA, które zapewnia bogaty aromat konfitur z jeżyn, kakao, malin i karmelu. W smaku odnajdziemy soczysty rdzeń skoncentrowanych owoców oraz dżemów figowych, które kończą się nutą przyprawy do pieczenia. Wino wytwarzane jest z winogron, z wybranych winnic w całej Północnej Kalifornii, w szczególności z regionu Lodi (obszar od dawna znany wśród kalifornijskich winiarzy jako „słynny Zin”). Klimat Lodi jest idealny do uprawy skoncentrowanych i pełnych smaku winogron, dzięki przepuszczalnej piaszczystej glebie, ciepłym popołudniom i chłodnej nocnej bryzie z Oceanu Spokojnego.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
Gnarly Head producent

Charakterystyka Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
05.09.2023
Opinia zweryfikowana

Dobre, bo gładkie. Niebezpieczne! Wchodzi jak kompot. :) Jak dla mnie, zbyt dużo słodyczy.

9ocena
27.07.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wino . Dużo ciemnej śliwki, borówki, jeżyny i ciemnej czereśni na tle wanilii i czekolady. Odważna, średnia kwasowość, dobrze zbalansowana

10ocena

Dzisiaj z żoną wybraliśmy się „w gości” – butelka wina Gnarly Head 1924 Double Black Red Blend na dzień dobry wygląda jak nie zły prezent, który nie potrzebuje towarzystwa papierowej długiej torebki prezentowej, czy drewnianego pudełka z wiórami wewnątrz. Na stoliku z „przyniesionymi” alkoholowymi darami wyglądała najlepiej. Wino smakowało równie dobrze jak się prezentowało – a że ja lubię cięższe, gęstsze, mocniej skoncentrowane wina – w przeciwieństwie do mojej żony – która wciąż nie pije, bo wciąż w ciąży… to nie mieliśmy „konfliktu spożywczego” – spożyłem chyba całe wino sam…

9ocena
06.09.2021
Opinia zweryfikowana

Wino jest dosyć ciężkie, posiada też wyrazistą kwasowość, w aromatach wyczuwalne dżemy owocowe, aromat wanilii oraz świeżego tytoniu.

9ocena
(Doradca Klienta) 15.04.2021
Opinia zweryfikowana

Tak, takie wina lubię, gęste z mocno skoncentrowanym owocem, szczyptą przypraw. Jest również delikatna słodycz i ten piękny purpurowy kolor. Kosztowałam w towarzystwie wołowiny z dodatkiem śliwkowej salsy, super duet. Ta butelka trafia do moich ulubieńców!

10ocena

BOSKIE!

9ocena
06.06.2020
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobra butelka. Po komentarzu poprzednika i charakterze tego kupażu spodziewałem się wyższej słodyczy, ale wcale nie jest ona tak mocna. Mamy za to bardzo apetyczny czerwony owoc, wysoką pijalność, likierowość (gęste i lekko czekoladowe) oraz doskonale wkomponowaną beczkę. Alkohol, choć wysoki (aż 15%) jest niemal niewyczuwalny. To wszystko pod warunkiem, że zdekantujemy je przez minimum 1,5 godziny.

8ocena
16.12.2019
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawe wino, jak to bywa z winami z Kalifornii. Ciekawe, ale jest za słodkie, faktycznie czuć w nim dżem figowy, za to nie czuć jego mocy, a ma 15% Dobrze się pije, ma fajny pikantny finisz, ale słodycz szczepu Zinfandel i Pinot Noir jest bardzo dominująca,za bardzo, warto spróbować, ale nie wrócę do tego wina, w tej cenie są lepsze wina.