Wino Flagstone Noon Gun Western Cape 600484

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Flagstone Noon Gun Western Cape w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Flagstone Noon Gun Western Cape 600484

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
Wine of Origin Apelacja
54.99 zł

podstawowa

306 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów
84 ocena sommeliera
2 nagrody winiarskie

Opis Flagstone Noon Gun Western Cape

Noon Gun to ciekawy kupaż wina z RPA - Chenin Blanc, Viognier oraz Sauvignon Blanc. W pierwszym uderzeniu dostajemy aromaty melonów, papai, w tle dochodzi skórka pomarańczowa z cynamonem. Usta są wyraźnie oleiste, kremowe, z nutami słodkich owoców egzotycznych. Końcówka zaskakująca - bardzo rześka i długa.Rocznik 2011 zdobył wyróżnienie na konkursie Comair Wine Selection.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Constellation Europe Limited producent

Charakterystyka Flagstone Noon Gun Western Cape

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Bardzo nowoczesne Sauvignon z dużym ukłonem dla szerokiej publiczności. Wszystko jest jak należy, jednak nie sposób nie zauważyć cieplejszego podejścia nawet dla „niewyrobionych” kubków smakowych. Landrynkowa owocowość, krzew czarnej porzeczki w upalny dzień, niezła ekstraktywność i do tego lekka i nienachalna jak na odmianę kwasowość. W letni dzień – idealny substytut wody, do posiłku – od krewetek po sałaty.


Oceny użytkowników o: Flagstone Noon Gun Western Cape

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena

Tak jak zalecano, wypite zostało do sałaty. Z owocami morza. Połączenie wspaniałe. Rozkosz.

Wypiliśmy to wino pod koniec września, wspominając lato. Jeśli w smaku wina można odnaleźć słońce, owoce i zapach rozgrzanej ziemi, to tej butelce się to udało. Na pewno wrócimy do niej z okazji kolejnego ataku tęsknoty za latem. Polecamy. Monika i Zbyszek

Kupiłem tą butelkę, bo lubię wino, zwłaszcza białe z tamtych regionów. A tak naprawdę skusiłem się przez etykietę. Zresztą nieważne co na butelce, ważne co w środku. A w środku ciekawe lekkie wino z egzotycznymi owocami. Nie czuć tu zbyt dużo wytrawności ani kwasu, za to dominują słodkie owoce. Może i dziwne to jak na faceta, ale takie wino może smakować nie tylko kobietom.