Wino Castillo de Madax Rosado 603363

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Castillo de Madax Rosado w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Castillo de Madax Rosado 603363

Różowe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

190 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Castillo de Madax Rosado

Castillo de Madax Rosado to wytrawne wino stołowe wyprodukowane ze szczepu Monastrell. To różowe, hiszpańskie wino ma intensywnie różową barwę. W nosie jest mocno aromatyczne, z mnóstwem czerwonych owoców i kwiatów. Smak wina jest lekki, świeży, z delikatnymi nutami truskawek i poziomek. Doskonale komponuje się wędlinami czy przystawkami.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Bodegas Luzón producent

Charakterystyka Castillo de Madax Rosado

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Castillo de Madax Rosado

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
06.04.2022

Generalnie na prawdę dobra budżetowa opcja, dużo lepsza niż np, Carlo rossi lub inny marketowiec, nie uświadczymy tu wielkiej złożoności ale jak na wino stołowe jest na prawdę ok

6ocena
Opinia zweryfikowana

Wbrew niezbyt dużym oczekiwaniom dość przyjemne wino. Delikatnie kremowe, maślane truskawki oraz niedojrzałe kwaśne wiśnie zrównoważone lekko (lekko!) słodką landrynką. Rześkie i mineralne. W tej cenie na pewno warto!

8ocena
01.06.2020
Opinia zweryfikowana

Świerze i przyjemne wino.