Wino Castillo de Madax Blanco 2021 603362

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Castillo de Madax Blanco 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Castillo de Madax Blanco 2021 603362

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
432 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 6 głosów

Opis Castillo de Madax Blanco

Castillo de Madax Blanco to białe, wytrawne wino stołowe wyprodukowane w Hiszpanii, w regionie Jumilla. Ten kupaż Macabeo i Airen ma lekką, delikatną, słomianą barwę i subtelne, zielone refleksy. W nosie to hiszpańskie wino jest przyjemne, aromatyczne, kwiatowe nuty, akcenty cytrusów oraz świeżych ziół. Na podniebieniu wyczuwalna jest świeżość, delikatna kwasowość, owocowe akcenty zielonych jabłek, orzechów włoskich, migdałów i skórki pomarańczowej. Doskonałe wino na słoneczne dni i spotkania w gronie przyjaciół.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Bodegas Luzón producent

Charakterystyka Castillo de Madax Blanco

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Castillo de Madax Blanco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
06.04.2022

Generalnie na prawdę dobra budżetowa opcja, dużo lepsza niż np, Carlo rossi lub inny marketowiec, nie uświadczymy tu wielkiej złożoności ale jak na wino stołowe jest na prawdę ok

6ocena
10.02.2022
Opinia zweryfikowana

Wino poprawne. I nie ma w tym niczego złego. Przez cytrusowość dość wyraźnie przebija się jakiś rodzaj... pieprzności? Lekko wybijający posmak w poza tym pospolitym (ale nie złym!) winie o przepięknym kolorze.

09.12.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo proste wino niczym 'wink domu'. Proste ale smaczne. Kolor faktycznie słomiany z refleksami zielonego. Wino bez fajerwerków - faktycznie jak w opisie na ciepłe letnie dni :)

7ocena
Opinia zweryfikowana

Proste i całkiem smaczne! Kwiaty, owoce tropikalne. Banan, melon, kremowe i kwaśne zarazem. Przyjemne i pijalne.

6ocena
08.09.2020
Opinia zweryfikowana

Grzeje zacnie już po pierwszym łyku. Napisano, że tropikalne owoce i ziołowe zapachy. Pewnie są obecne, choć to nie one grzeją. Tutaj rocznik 2019, więc leciutko gazowany jeszcze ale smakowo jak najbardziej w porządku. Sommelierem nie jestem, ale do obiadu z owocami morza polecam. 6/10

5ocena
04.09.2019
Opinia zweryfikowana

Wino poprawne. To doskonałe określenie tego trunku. Miłe w ustach, bez wyrazu w nosie. Głownie wyczywa się zielone jabłko, gorycz skórki pomarańczowej oraz domieszkę ziół. Przyzwoite, tanie, jak dotąd najlepsze ze szczepu Airen.

Spokojne, łagodne, mocna "stołowa" dziewiątka godna polecenia!

6ocena
16.06.2018
Opinia zweryfikowana

Poprawne wino bez historii.