Wino Alambre Moscatel de Setubal 2018 0.37 l 602662

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Alambre Moscatel de Setubal 2018 0.37 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Alambre Moscatel de Setubal 2018 0.37 l 602662

Białe, Słodkie 2018 0.37 L korek
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
153 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 2 głosów
86 ocena sommeliera
4 nagrody winiarskie

Opis Alambre Moscatel de Setubal

Alambre Moscatel de Setubal to rewelacyjne, deserowe wino produkowane w Portugalii na półwyspie Setubal z najwyższą starannością z najlepszych partii owoców. Barwa jest głęboka, intensywna, bursztynowa z czerwonymi refleksami. W nosie wyczuwalna jest kandyzowana skórka pomarańczowa, morela i miód. Na podniebieniu to słodkie, wzmocnione wino jest pełne owoców, złożone, miękkie i eleganckie. Wyprodukowane ze szczepu Moscatel wino ma niezwykle długi finisz. Wino jest niezwykle przyjemne w degustacji, zachwyca swoja słodkością, jednak wyczuwalna kwasowość gwarantuje zachowanie rześkości. Wino było wielokrotnie nagradzane w renomowanych rankingach winiarskich.

10-16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
JOSE MARIA DA FONSECA VINHOS S.A. producent

Charakterystyka Alambre Moscatel de Setubal

Słodkie jak miód smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Alambre Moscatel de Setubal

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.

Muszkat o aromatach skórki pomarańczy, orzechów laskowych, cynamonu, goździków, konfitury z moreli, który na podniebieniu utrzymuje się w bardzo podobnych rejestrach. Jest gęsto, jest dużo goździków, pomarańczowej konfitury, kandyzowanej skórki pomarańczy. Może nie jest nadzwyczaj złożone, ale nadrabia intensywnością i czystością.

6ocena
19.10.2021
Opinia zweryfikowana

Wino w palecie smaków oferuje wyrazisty aromat figi, jest mocno słodkie. W trakcie picia ma się wrażenie, że wino swój szczyt ma już za sobą.