Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey SX.02

5 (4)
170,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 7
Sprzedanych butelek

Opis The Legendary Silkie Blended Irish Whiskey

Irlandzka whiskey wyprodukowana przez Sliabh Liag Distillers. Powstała w wyniku kupażowania destylatów single malt (finiszowanych w beczkach po sherry), single pot still oraz single grain. Niefiltrowana na zimno i w pełni naturalna w kolorze – co czyni ją urzekającą już od pierwszego spojrzenia.

Bukiet aromatów jest zarówno świeży, jak i słodki, co czyni ją niezwykle harmonijną whiskey. Znajdziemy tu nuty jabłek czy brzoskwiń, jak również miodu, wanilii czy masła. Na podniebieniu karmel miesza się z akcentami skórki pomarańczy. W tle można znaleźć także subtelną i elegancką nutę dymną. Długi i nieco przyprawowy finisz zamyka niezwykle przyjemne doświadczenie degustacji. Doskonały wybór na pierwsze doświadczenie z whiskey o dymnym charakterze.
46%
Zawartość alkoholu
Sliabgh Liag
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
Cóż za strzał! Na
Cóż za strzał! Na prawdę niespodziewałem się że whisky blended może być takiej jakości. Jabłka, gruszki, miód, lekka przyjemna słodycz, skórka z pomarańczy, biszkopty, orzech. Może gdzieś daleko w tle jest delikatny dym, ale bardzo subtelny. Naprawdę sporo się dzieje.Whiskey ma świetnie ukryty alkohol (46%), niefiltrowana i niekoloryzowana.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto