Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt TD.21

4 (4)
539,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 2
Sprzedanych butelek

Opis Old Ballantruan 15YO Whisky The Peated Malt

Wyborna Single Malt Whisky pochodząca ze Szkocji, z regionu Speyside. Wśród aromatów urzeka nutami dymnymi oraz słodowymi z akcentami słodkiej wanilii, miodu, jabłek, prażonych kasztanów i skórki z pomarańczy. Na podniebieniu wyraziste, acz subtelne słodkie nuty toffee, budyniu waniliowego, czekolady i cynamonu. Całość spina niezwykle ciekawy finisz whisky, na który składają się nuty wanilii , miodu i tytoniu z torfowym akcentem. Wyjątkowa whisky będąca doskonałym prezentem dla osób preferujących złożone i niezwykle bogate destylaty, przy których degustacji można pozwolić sobie na długie chwile zadumy.
50%
Zawartość alkoholu
Tomintoul
Producent

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Flagowiec od Ballanturan,
Flagowiec od Ballanturan, whisky wyjątkowa, ale według mnie tylko dla fanów dymu/torfowości co ogranicza grono potencjalnych odbiorców.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto