Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Gosset Grand Millesime Brut GK.06

5 (5)
449,10 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 21
Sprzedanych butelek
Nagrody winiarskie 5
Nagrody winiarskie

Opis Gosset Grand Millesime Brut

Gosset Grand Millesime Brut to wyjątkowy szampan rocznikowy, charakteryzujący się złotą barwą z zielonymi refleksami oraz trwałymi, delikatnymi bąbelkami. Nos jest bogaty i złożony, pełen aromatów owoców egzotycznych (mango, ananas), cytryny, gruszki, mirabelki, kwiatów, grjpfruta, miodu oraz piernika. Na podniebieniu wino zbalansowane i świeże z wyczuwalną nutą ananasa, mango, orzechów laskowych i minerałów. Finisz długi i elegancki, z posmakiem wanilii i pieczonego chleba.
5℃
temp. podania
12%
Zawartość alkoholu
Gosset
Producent

Charakterystyka Gosset Grand Millesime Brut

Aromatyczność

wysoka

Aromatyczność

Taniny

brak

Taniny

Kwasowość

wysoka

Kwasowość

Budowa

ciężkie

Budowa

Pasuje do

Owoce morza

Owoce morza

Desery

Desery

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
Jest to szampan o
Jest to szampan o kremowej konsystencji, pełny i bogaty. Aromaty nasycone owocami egzotycznymi z dominacją brzoskwini i gruszek. Długie, eleganckie i trwałe wykończenie.
star star star star star
Robiliśmy ostatnio degustacje w
Robiliśmy ostatnio degustacje w dużym gronie wszystkich Gossetow połączonych z Nicolasem Feuillatte i ta butelka była w zdecydowanej topce. Lekkie nuty drożdżowe, lekkie jabłuszko i fajnie skomponowana owocowa słodycz. Generalnie wszyscy byliśmy zdania, że jest to faworyt jako szampan na aperitif jeśli chodzi o jego balans i potencjał pijalności dla jak największej grupy osób. Polecam.

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto