Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Glencadam 10YO TD.14

5 (4)
Ocena sommeliera 90 pkt
242,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 11
Sprzedanych butelek
Nagrody winiarskie 1
Nagrody winiarskie

Opis Glencadam 10YO

Glencadam to to destylarnia o prawie dwustuletniej tradycji i jest obecnie jedyną destylarnią w hrabstwie Angus. Glencadam 10YO to wielokrotnie nagradzana whisky - jest przykładem wielowiekowego rzemiosła i tradycji. Barwa whisky jest słomkowo-złota. W nosie whisky jest żywa i intensywna, wyczuwalne są świeże, trawiaste akcenty z cytrusowymi niuansami oraz odrobiną pikantnego dębu. Na podniebieniu whisky jest krągła i elegancka. Wyczuwalne są czyste, rześkie cytrusowe nuty oraz naturalna słodycz z miękkim, dębowym, korzennym posmakiem. Finisz jest długi i kojący, z bogatą i jęczmienną słodyczą. Ta harmonijna whisky uzyskała 94,5 pkt na 100 w Jim Murray's Whisky Bible oraz między innymi srebrny medal na The International Wine & Spirits Competition 2009.
18℃
temp. podania
46%
Zawartość alkoholu
Glencadam
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
Świetna whisky! Whisky o
Świetna whisky! Whisky o aromatach brzoskwiń, gruszek, wanilii. W ustach whisky jest bardzo kremowa, oleista i pozostawia długi owocowy słodki finisz. Whisky ma 46% alkoholu, który jest świetnie ukryty. Dodatkowo whisky ma naturalny kolor i nie była filitrowana na zimno.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto