Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Gayda Cepage Syrah Rouge GY.05

3.65 (29)
39,59 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 757
Sprzedanych butelek
Nagrody winiarskie 1
Nagrody winiarskie

Opis Gayda Cepage Syrah Rouge

Domaine Gayda produkuje wina łącząc kreatywność oraz tradycję i szacunek do środowiska naturalnego. Z tego połączenia powstało to czerwone, francuskie wino ze szczepu Syrah, które charakteryzuje się niezwykle czerwonym, rubinowym kolorem. W nosie wyczuwalne są nuty owocowo-pieprzne, na podniebieniu delikatne akcenty korzenne. Gayda Syrah to wytrawne, mocne wino z charakterem, jak przystało na szczep, z którego powstało. Rocznik 2013 uzyskał 17 na 20 pkt w rankingu Jancis Robinson.
18℃
temp. podania
13,5%
Zawartość alkoholu
Domaine Gayda
Producent

Charakterystyka Gayda Cepage Syrah Rouge

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

średnie

Taniny

Kwasowość

średnia

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Czerwone mięsa

Czerwone mięsa

Kuchnie świata

Kuchnie świata

Opinie klientów

3.65
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
29 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino o bardzo ciemnym,
Wino o bardzo ciemnym, nieprzeźroczystym, rubinowym kolorze. W nos mocno uderzają nuty owocowo-pieprzowe.W smaku podobnie, choć nie tak intensywnie. Trochę mi nie pasuje tylko lekko goryczkowy posmak. Wino jest bardzo rześkie.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino ostre,
Wino ostre, pikantne, kwaśne. Nie podpasowało mi. Na plus głęboka barwa, Dostałam butelkę z etykietą inną niż na zdjęciu.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Mocne,
Mocne, bardzo okrągłe, bez wyważonego środka i na końcu pikantne. Trochę jak wino owocowe, gdzie braki rekompensuje się mocą. Raczej świadomie do niego nie wrócę.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Szczep Syrah zasługuje tu
Szczep Syrah zasługuje tu na uwagę. Przyjemny, lekko owocowy smak. Wino pełne, zrównoważone z delikatną kwasowością. Warto spróbować.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Nie zawiodłem się.
Nie zawiodłem się. Przyjemny, lekko owocowy aromat. Barwa, jak przystała na Syrah bardzo ciemna. W smaku wino pełne, zrównoważone, bez przesadnej kwasowości, dające chwilę cieszyć się smakiem.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Nie przepadam za winami
Nie przepadam za winami francuskimi, ale tutaj skusiły mnie dobre oceny i szczep Syrah, który bardzo lubię. I się nie pomyliłem. Wino jest dość ciężkie, owoce są przyjemnie zbalansowane, a Syrah dodaje bardzo szlachetnej pikanterii. Wręcz muszę przyznać, że dla niektórych końcówka może być zbyt pikantna i gorzkawa. Ale ja takie klimaty bardzo lubię i bardzo doceniam. Nie chcę tu oczywiście krytykować eksperta, ale 82 pkt. to zdecydowanie za mało. Ode mnie będzie 8,5!!

6 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto