Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Fiore Juicy Peach AX.050

4 (6)
13,94 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 207
Sprzedanych butelek

Opis Fiore Juicy Peach

Fiore Juicy Peach to delikatne wino musujące z brzoskwiniami, które łączy w sobie subtelne smaki owoców z orzeźwiającymi bąbelkami i słodkimi akcentami. Idealnie wyważony balans pomiędzy rześkimi brzoskwiniami, a soczystą strukturą wina sprawiają, iż to idealny wybór na gorące letnie dni.

Fiore Juicy Peach to idealny kompan na ciepłe dni jako aperitiv, ale także wyjątkowo dobre wino do owocowych deserów i ciast. Musujący i niezobowiązujący charkater pozwala także na wznoszenie toastów w mniejszych i większych chwilach celebracji.

8℃
temp. podania
7%
Zawartość alkoholu
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka Fiore Juicy Peach

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
6 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Idealne wino na babskie
Idealne wino na babskie spotkania
star star star star
Nie ma co się
Nie ma co się rozpisywać. Słodka, brzoskwiniowa propozycja dla osób lubiących właśnie takie smaki. Dodam tylko że lekkie bąbelki ciekawie orzeźwiają ten trunek. Na letnie spotkania ze znajomi jak najbardziej.

2 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto