Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Drouhin Rully A.O.C. DR.49

3 (15)
Ocena sommeliera 84 pkt
138,60 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 85
Sprzedanych butelek

Opis Drouhin Rully A.O.C.

Rully to mała wioska i apelacja w Burgundii, gdzie produkowane wina zawsze powstają ze szczepu Pinot Noir. Typowe, lekkie wino francuskie skrywające w sobie lekką strukturę taniny, całkiem ekstraktywne, przez co nos i usta wypełnione są malinową owocowością i subtelnymi niUansami konfitur wiśniowych i mineralności. Solidny kręgosłup dobrze podtrzymuje całą budowlę, kwasowość skutecznie orzeźwia. Świetnie sprawdzi się jako kompan lekkich dań mięsnych, wędlin i pasztetów.
16℃
temp. podania
Maison Joseph Drouhin
Producent

Charakterystyka Drouhin Rully A.O.C.

Pasuje do

Ryby

Ryby

Owoce morza

Owoce morza

Czerwone mięsa

Czerwone mięsa

Sery

Sery

Opinie Sommelierów i Ekspertów (1)

image Tomasz Kolecki
Tomasz Kolecki
Prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich
icon Ocena sommeliera Ocena sommeliera: 84 pkt

Opinie klientów

3
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
15 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
separator Opinia zweryfikowana
Kiedyś to wino mi
Kiedyś to wino mi zupełnie nie podeszło. Obecnie, mając większy bagaż doświadczeń, odebrałem je jednak jako całkiem smaczne, na pewno ciekawsze i bardzie złożone niż Laforet. Cóż, gust się zmienia.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Jest taka książka Jerzego
Jest taka książka Jerzego Kosińskiego "Wystarczy być". To wino jest niemal jak owa książka. Po prostu jest. Nie przeszkadza. Nie wodzi nosa ku pokuszeniu. Poprawne do bólu, grzeczne i uczesane. Trudne do rozczochrania jakąkolwiek potrawą.
separator Opinia zweryfikowana
Po skosztowaniu już wiem,
Po skosztowaniu już wiem, że typowe lekkie wina z Cotes de Beaune (czy może Cote Chalonnaise) nie są zupełnie w moim guście. Nie znajduje żadnej przyjemności w braku tanin, mineralności, kwasowości, perfumowanych zapachach i delikatnej owocowości, choć oczywiście dla innych mogą to być pożądane cechy wina.

3 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto