Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Cydr Lubelski Lodowy AX.415

4.5 (11)
26,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 56
Sprzedanych butelek

Opis Cydr Lubelski Lodowy

Cydr Lubelski Lodowy to unikalny, doskonały produkt wyprodukowany z polskich jabłek. Do wyprodukowania 1 litra tego świetnego cydru potrzebne jest aż 5,5 kg jabłek. Cydry lodowe, podobnie jak wina lodowe, to produkty premium - cechuje je doskonała jakość oraz niezwykłe złożony proces produkcji wykorzystujący najlepsze surowce. Cydr Lodowy jest przecudnie słodki dzięki wyjątkowej technice bazującej na ujemnych temperaturach w procesie tworzenia. W nosie jest bardzo aromatyczny, wyczuwalne są owoce jabłka, złotych miodu oraz karmelizowane owoce. Na podniebieniu zachwyca przyjemnym, gładkim smakiem i świetnie sprawdzi sam w sobie jako deser. Cydr zdobył złoty medal w największym konkursie cydrów - British Cider Championship.

8℃
temp. podania
8,5%
Zawartość alkoholu
Ambra S.A.
Producent

Charakterystyka Cydr Lubelski Lodowy

Opinie klientów

4.5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
11 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Bardzo słodki cydr o
Bardzo słodki cydr o pięknym zapachu. Zachwyca gładkim smakiem, gdzie wyczuwalne są owoce jabłka i miodu. Najlepiej smakuje lekko słodzony np. z kostką lodu. Idealny jako deser. Zdecydowanie warty spróbowania :)
separator Opinia zweryfikowana
Kupiłam z ciekawości,
Kupiłam z ciekawości, by porównać z klasycznym cydrem lubelskim. Faktycznie lodowy jest zdecydowanie słodszy (nawet od miodowego), ale też ma większą zawartość alkoholu. Smak jabłek jest bardziej wyrazisty, skondensowany. Można się również zdziwić, jeśli się nie natrafi na taką informację: jest BARDZO delikatnie musujący (właściwie to musowanie czuć już przy przełykaniu - gdzie klasyczny cydr lubelski musuje dość mocno). Różnica między klasycznym cydrem lubelskim jest ogromna - warto spróbować, jeśli lubi się słodkie alkohole.
separator Opinia zweryfikowana
Cydr bez wątpienia najbardziej
Cydr bez wątpienia najbardziej szlachetny w smaku, ze wszystkich tu sprzedawanych. Jest jednocześnie bardzo mocno słodki, co niektórym bez wątpienia będzie przeszkadzać. Niektórzy członkowie mojej rodziny na to właśnie narzekali, a więc decydując się na zakup, należy pamiętać, że to jest napój naprawdę słodki. Dlatego nadaje się raczej jako napój deserowy, a nie do chłodzenia się. Jednocześnie, ma fantastyczny wręcz zapach - prawdziwych jabłek. To, że nie jest w ogóle gazowany (jak np. cydr niefiltrowany), to dla mnie dodatkowy plus, bo zyskuje na autentyczności. Byłby przeze mnie oceniony na 10/10, gdyby był mniej słodki.
star star star star star
Smak mocno w stylu
Smak mocno w stylu znanych tokajów. Doskonały duet z kosteczką sera pleśniowego. Bardzo przyjemna ciekawostka - warto wspierać polskie produkty!
separator Opinia zweryfikowana
Baaardzo słodkie.
Baaardzo słodkie. Jeśli ktoś lubi takie ciekawostki, to jak najbardziej polecam. Warto dodać klika kostek lodu, które uspokoją tę słodycz.

5 produkt(ów)

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto