Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Cruz Alta Reserve Chardonnay Mendoza VH.37

4 (4)
53,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 60
Sprzedanych butelek

Opis Cruz Alta Reserve Chardonnay Mendoza

Wyborne białe wino pochodzące z prowincji Mendoza, winiarskiego regionu Argentyny. Charakter wina tworzy szczep Chardonnay w czystej postaci, oddając swoje najlepsze walory w kieliszku. Przez 7 miesięcy dojrzewa w dębowych beczkach.

W kieliszku urzeka żółto-słomkowym kolorem z refleksami zieleni. Bukiet aromatów otwiera nuta pieczonych jabłek, uzupełniana przez akcenty limonki, białych brzoskwiń i odrobiny kokosa. Na podniebieniu krągła struktura wina doskonale uzupełnia się z owocowym i eleganckim charakterem, czyniąc degustację niezwykle przyjemną i nieskomplikowaną.

Cruz Alta Reserve Chardonnay doskonale sprawdzi się w towarzystwie białych mięs i bardziej strukturalnych owoców morza. Idealnym pairingiem okaże się w tym przypadku sałatka cezar, ciasto krabowe lub pieczony kurczak.
8℃
temp. podania
Cruz Alta
Producent

Charakterystyka Cruz Alta Reserve Chardonnay Mendoza

Pasuje do

Ryby

Ryby

Białe mięsa

Białe mięsa

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
4 opinions
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Bardzo ciekawe pod względem
Bardzo ciekawe pod względem smakowym jak i wizualnym wino Chardonnay. Myślę, że nikogo nie zawiedzie jak na Argentynę przystało.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto