Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Chateau Musar Jeune White CM.07

4 (5)
65,69 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 51
Sprzedanych butelek

Opis Chateau Musar Jeune White

Jeune White jest winem z Libanu, produkowanym jako kupaż trzech szczepów: Viognier, Vermentino i Chardonnay. Wychodzi spod ręki jednego z najlepszych producentów w regionie - Hochar. Świeże i orzeźwiające, bogate aromatów gruszkowych, z brzoskwiniami i ananasami. W tle nuty kwiatowe. Przyjemne, zwiewne, ale też bardzo intrygujące i nieoczywiste. Warto zatrzymać się na dłużej nad tą butelką.
12℃
temp. podania
Chateau Musar
Producent

Charakterystyka Chateau Musar Jeune White

Pasuje do

Warzywa

Warzywa

Opinie celebrytów (1)

Dosyć intensywne w smaku. To może owa "kwiatowość". Pyszny dodatek do owoców morza, albo ryby, która łamie intensywność smaku. Pierwszy chyba raz piłam wino z Libanu.
Opinie celebrytów
Grażyna Wolszczak
Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna

Opinie klientów

4
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
5 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
Dosyć intensywne w smaku.
Dosyć intensywne w smaku. To może owa "kwiatowość". Pyszny dodatek do owoców morza, albo ryby, która łamie intensywność smaku. Pierwszy chyba raz piłam wino z Libanu.

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto