Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Brandvlei Manor Coffee Pinotage EL.61

3.7 (154)
34,19 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund
kocham wino info

Punkty są przyznawane tylko na podstawie cen przed uwzględnieniem promocji, z wyłączeniem rabatów związanych z kartą kocham wino.

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Sprzedanych butelek 3334
Sprzedanych butelek

Opis Brandvlei Manor Coffee Pinotage

Coffee Pinotage to eleganckie czerwone, wytrawne wino powstałe z bardzo dojrzałych winogron uprawianych w doskonałym regionie RPA - Western Cape. To wytrawne wino powstało ze szczepu Pinotage.

Charakteryzuje się ciemnorubinową barwą. W nosie i na podniebieniu wyczuwalne są charakterystyczne nuty palonej kawy, czekolady i ciemnych jagód. Doskonałe, afrykańskie terroir i doświadczenie producenta przyczyniło się do powstania wina o wyśmienitej jakości i w doskonałym stylu.

Połączmy to wino z daniami z grilla, wyrazistymi i dobrze doprawionymi potrawami z czerwonego mięsa czy gulaszami. Można je zabrać na niezobowiązujące przyjęcia.
15℃
temp. podania
14%
Zawartość alkoholu
Zimmermann - Graeff & MÜller
Producent

Charakterystyka Brandvlei Manor Coffee Pinotage

Aromatyczność

średnia

Aromatyczność

Taniny

średnie

Taniny

Kwasowość

średnia

Kwasowość

Budowa

średnie

Budowa

Pasuje do

Czerwone mięsa

Czerwone mięsa

Sery

Sery

Opinie celebrytów (1)

Coraz bardziej przekonuję się do południowoafrykańskich win. Mają coś absolutnie oryginalnego w swoim smaku. A Brandvlei Manor Coffee Pinotage jest tego przykładem. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Od gleby, powietrza, szczepu? Idealne zrównoważenie tych wszystkich składników daje pyszny wynik.
Opinie celebrytów
Grażyna Wolszczak
Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna

Opinie klientów

3.7
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
154 opinii
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Dla mnie zbyt intensywny
Dla mnie zbyt intensywny posmak kawowy i zbyt mocno wyczuwalne procenty.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wow,
Wow, this is something different! 14'5% but it doesn't burn as expected. If the taste had a color, this wine would be black. Sadly, no coffee taste, but rich in cherry and chocolate. I would say it goes with dessert too.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Kawowy pinotage,
Kawowy pinotage, sama nazwa wskazuje nam na to, że w winie znajdziemy aromaty kawowe. Nie wiem na ile to siła sugestii ale ja wyczuwam tutaj tą kawę, dodatkowo mamy też suszoną śliwkę, wiśnie, kakao i trochę dymu, no i dzięki temu dymowi wino idealnie podpasuje pod mięsne rzeczy z grilla.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino dosyć ciężkie i
Wino dosyć ciężkie i intensywne, ale bardzo smaczne! Bogaty bukiet, choć kawy nie czuję. Godne polecenia.
star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino solidne,
Wino solidne, pasujące do potraw z grilla. Nieco kwaskowe, kawa jedynie lekko wyczuwalna, mocniejsze akcenty owoców. Niezłe, ale nie zachwyca.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Mocne wino o intensywnym
Mocne wino o intensywnym zapachu i smaku, polecam do czerwonego mięsa.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Odkrycie roku 2021.
Odkrycie roku 2021. Szczep Pinotage bardzo dobrze komponuje się do grila. Bardzo delikatny i wyważony. Niezbyt bogaty. Zdecydowanie dobre wino imprezowe.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Wino posiada wyrazistą taninę,
Wino posiada wyrazistą taninę, aromaty kakao, czekolady, kawy i pieczonych owoców. Kompozycja smakowa sprawia, że wino jest ciekawe w smaku, aczkolwiek nie jest to wino dla każdego.
star star star star
separator Opinia zweryfikowana
Ciekawa propozycja.
Ciekawa propozycja. Aromatyczne, w nosie dużo ciemnych owoców, przede wszystkim wiśni z pestką. Szukałam wspomnianej w opisie kawy i nie od razu, ale po kilku łykach wyczułam ją. Jest też odrobinę pieprzne. W ustach także na pierwszy plan wyłania się cierpka wiśnia. Myślę, że dobrze będzie komponowało się do dań z grilla.
separator Opinia zweryfikowana
Duża wytrawność,
Duża wytrawność, sporo tanin i wysoka kwasowość, nie ma słodyczy, jest świeże, wyczuwam owoce raczej cierpkie, niedojrzałe tj. wiśnia, jeżyny, pojawiają się też nuty pieprzu. Dobrze sprawdzi się dla osób, które nie lubią w winach nut słodkich i cenią sobie cięższą strukturę i mocną wytrawność.

Elementy 1 do 10 43 całkowita

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto