Winezja.pl - to witryna z Winami z całego świata

Potwierdź swój kraj

OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM PEŁNOLETNI/A I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEDSTAWIENIE OFERTY ALKOHOLOWEJ.

Nie

Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box DS.04

5 (1)
80,99 zł
tooltip Kocham Wino tooltip
Cena Kocham Wino z kartą burgund

Obsługa Rezerwacji (w tym dostawa): 1-3 dni robocze

Opis Black Bottle Blended Whisky 10YO Gift Box

Whisky będąca mieszanką wyjątkowych Single Malt’ów wraz ze zbożowymi słodami, której tradycja rozpoczęła się już w roku 1987. Aż 95% jej słodu jęczmiennego pochodzi z wyspy Islay, w głównej mierze pochodzących z destylarni Bunnahabhain. Dzięki dojrzewaniu przez 10 lat w beczkach z dębu amerykańskiego whisky nabiera delikatnych i eleganckich nut miodu i wanilii z przebłyskami dymnymi. Subtelna słodycz owoców i przypraw na podniebieniu sprawia, iż degustacja jest niezwykle przyjemna i lekka. Na finiszu odnajdziemy także wyrazistsze, wędzony i dymne aromaty.
40%
Zawartość alkoholu
Gordon Graham & Co
Producent

Opinie klientów

5
tooltip
Średnia ocen liczona jest na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich Ocen Użytkowników dla danego Towaru (także Ocen niezweryfikowanych). Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami dotyczącymi opinii w Regulaminie Witryny.
1 opinia
Podejmujemy działania mające na celu zweryfikowanie czy Opinie pochodzą od osób, które faktycznie kupiły lub używały Produkt. Takie opinie oznaczamy jako Opinia zweryfikowana. Zasady dot. zbierania, weryfikacji i publikowania Opinii i Ocen znajdziesz w Regulamin witryny
star star star star star
Kupiłam ostatnio tę whisky
Kupiłam ostatnio tę whisky mojemu bratu, był zachwycony. Słuchając jego zachwytów kupiłam też dla siebie i rzeczywiście jest świetna, jedna z lepszych jakie ostatnio próbowałam. Jest w niej to, co lubię najbardziej w whisky- trochę słodyczy ale też dym... Dodatkowym plusem jest pudełko, miałam gotowy prezent dla brata :)

1 element

na stronę
Dodaj własną opinię
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinię. Proszę Zaloguj się lub utwórz konto