Wódka Belvedere Unfiltered 0.70 l 603590

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka Belvedere Unfiltered 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka Belvedere Unfiltered 0.70 l 603590

Polska, Polska
0.70 L korek
Wódka Kategoria
199.00 zł

podstawowa

3 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Wódka Belvedere Unfiltered

Wódka Belvedere Unfiltered to symbol luksusu, elegancji, unikalności i perfekcji w produkcji wódki. Zapowiada to od razu wyjątkowa butelka z czarnego szkła zdobiona złotymi ornamentami. Wódka powstała z rzadko spotykanej odmiany - żyto Diamentowe Dańkowskie. Jakość żyta jest na tyle wysoka, że po czterokrotnym destylowaniu alkoholu nie jest już wymagany proces filtracji. Skutkuje to zachowaniem doskonale harmonijnego, unikatowego smaku. Belvedere Unfiltered świetnie sprawdzi się na kostkach lodu bądź z dodatkiem soku gruszkowego czy jabłkowego. Pita solo - przyniesie w degustacji akcenty pieczonego pieczywa, orzechów, słony karmel przełamane białym pieprzem. Wódka Belvedere Unfiltered to wynik 600 letniego doświadczenia, unikalnego żyta oraz braku dodatków, co czyni alkohol luksusowym, jakościowym, z tradycją.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Polmos Białystok producent

Oceny użytkowników o: Wódka Belvedere Unfiltered

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.