Gin Silks Irish Dry Gin 0.70 l 604872

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Gin Silks Irish Dry Gin 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Gin Silks Irish Dry Gin 0.70 l 604872

Irlandia
0.70 L korek
Gin Kategoria
169.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
8 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Silks Irish Dry Gin

Silks Gin jest wyjątkowym ginem destylowanym partiami w 500-litrowym miedzianym destylatorze. Rośliny do produkcji pochodzą w całości z rodzinnych sadów jabłoniowych - kwiaty jabłoni z drzew sadu, miód z własnej pasieki, a kwiaty bzu i głogu z żywopłotów należących do rodziny. 14 różnych roślin, które składają się na efekt końcowy macerowane są przez 24 godziny.

W bukiecie aromatów odnajdziemy liczne cytrusy i świeże kwiaty. Na podniebieniu bogata i jedwabna struktura skrywa w sobie skórkę z pomarańczy z nutami jabłka i jałowca. Finisz pozostawia odrobinę słodyczy na języku z akcentami miodu.

Gotowe do picia wiek
Boann Distillery producent

Oceny użytkowników o: Silks Irish Dry Gin

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
(Doradca Klienta) 22.06.2022

To co lubię najbardziej, czuć jałowiec, ale nie przesadnie, delikatna słodycz miodu i te kwiaty pomarańczy. Do tego niecodzienna elegancka butelka która świetnie się sprawdzi na prezent.