Raasay Hebridean Gin 0.70 l 604358

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Raasay Hebridean Gin 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Raasay Hebridean Gin 0.70 l 604358

Szkocja
0.70 L zakrętka
Gin Kategoria
139.99 zł

podstawowa

20 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 4 głosów

Opis Raasay Hebridean Gin

Wyjątkowy gin, którego trzon tworzy dziesięć składników pochodzenia roślinnego. Poza jagodami jałowca, w recepturze znalazły się skórka z pomarańczy i cytryny, kolendra, korzeń rabarbaru oraz arcydzięgla, lukrecja, pieprz fiołkowy i pieprz kubeba. Całość spina alkohol będący produktem destylacji słodowej whisky, nadając ostateczny ton ginowi.

Gotowe do picia wiek
R&B Distillers producent

Charakterystyka Raasay Hebridean Gin

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Raasay Hebridean Gin

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
11.08.2023
Opinia zweryfikowana

Świetny gin, idealny do drinków w letnie wieczory, wyczuwalne nuty kwiatowe jak i mandarynki bądź pomarańczy. Idealny balans pomiędzy słodkością i gorzkością. Z pewnością sięgnę po niego ponownie. Świetnie również sprawdzi się na prezent - butelka jest bardzo ładna i elegancka.

8ocena
(Doradca Klienta) 19.05.2022

Bardzo lubię gin w drinkach, ten sprawdza się w nich doskonale, ma lekko cytrusowy aromat, delikatnie wyczuwalne zioła. W smaku słodkawy i pieprzny jednocześnie. Jałowiec mocno wyczuwalny, finisz z delikatną goryczką skórki cytrusów. Dodaję go do drinków z wermutem.