Captain Morgan Black Rum 0.70 l 601413

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Captain Morgan Black Rum 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Captain Morgan Black Rum 0.70 l 601413

Jamajka, Jamajka
0.70 L zakrętka
Rum Kategoria
64.90 zł

podstawowa

22 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów

Opis Captain Morgan Black Rum

Captain Morgan Black jest mieszanką pięciu rumów z trzech regionów: Jamajki, Barbadosu i Gujany. Jego nazwa pochodzi od Sir Henrego Morgana - XVII wiecznego pirata z Karaibów. Swoją ciemną barwę zawdzięcza maturacji w beczkach z ciemnego dębu, co nadało temu trunkowi dodatkowo niezwykle głębokiego posmaku i aromatu. Odczucia podczas degustacji są unikalne i zawdzięczamy je tajemnej recepturze producenta, który pod koniec destylacji dodaje do rumu specjalną mieszankę karaibskich przypraw. Polecany jest do picia sokiem bądź piwem imbirowym, wydobywając wyjątkowe smaki oraz niezwykle zaskakując wyjątkowością smaku tej mieszanki.

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Diageo producent

Oceny użytkowników o: Captain Morgan Black Rum

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.