Wino Winnica Turnau Rose Baniewice 2022 604781

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winnica Turnau Rose Baniewice 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Winnica Turnau Rose Baniewice 2022 604781

Różowe, Półwytrawne 2022 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
96.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
26 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winnica Turnau Rose Baniewice

Jedno z hitowych win z lubianej i cenionej polskiej Winnicy Turnau. Półwytrawny charakter w różowej interpretacji urzeka lekkością i orzeźwiającą strukturą. W butelce zamknięte zostały szczepy Rondo i Regent, czyli grona znane bardzo dobrze polskim winiarzom oraz konsumentom ich wyrobów. Owocowość charakterystyczna dla tych owoców doskonale została oddana w butelce tego Rose.

W kieliszku wino wita nas przyjemnym i delikatnym zapachem letnich owoców, przełamanych orzeźwiającą nutą skórki cytrusowej. Na podniebieniu urzeka bukiet złożony z jabłek i truskawek z akcentami porzeczki i ziół. Lekka struktura i rześka kwasowość doskonale odświeżają, a intensywna moc owoców pozostawia satysfakcjonujące i przyjemne doznania.

Winnica Turnau przygotowała Rose, które idealnie sprawdzi się na aperitif przed posiłkiem, solową degustację w gronie przyjaciół i orzeźwienie w upalny dzień. To także wino, które doskonale poczuje się w towarzystwie deski pleśniowych serów, przekąsek, sałatek czy drobiu.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winnica Baniewice Sp.z o.o. Sp.k. producent

Charakterystyka Winnica Turnau Rose Baniewice

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winnica Turnau Rose Baniewice

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
(Doradca Klienta) 09.06.2022

Zapach porannej rosy. Smak dobrze zbalansowany, w którym odnajdziemy truskawki, cytryny, maliny, poziomki i agrest. Bardzo dobrze wyważone wino. Idealne na upalny dzień.