Wino Winnica Gronowscy Lukus Muscaris 604333

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winnica Gronowscy Lukus Muscaris w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winnica Gronowscy Lukus Muscaris 604333

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

18 sprzedanych butelek
6.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winnica Gronowscy Lukus Muscaris

Białe wino ze szczepu Muscaris pochodzące z Winnicy Gronowscy. Odświeżający charakter tworzą aromaty białej porzeczki, agrestu, owoców cytrusowych i dojrzałego jabłka. Orzeźwiający finisz przełamany ekspresyjną harmonią pomiędzy chrupką kwasowością, a nutą słodyczy czynią je doskonałym wyborem na spotkania z przyjaciółmi podczas letnich dni.

Gotowe do picia wiek
Gronowscy S.C. producent

Charakterystyka Winnica Gronowscy Lukus Muscaris

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winnica Gronowscy Lukus Muscaris

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
09.07.2021

Zupełnie nie zgadzam się z poprzednią opinią. Wino świetnie zbalansowane i może odrobinę wybijający się alkohol, ale aromatycznie bardzo złożone i pięknie otwierające się po chwili w kieliszku.

4ocena
24.06.2021
Opinia zweryfikowana

Proste, wręcz prostackie wino z wysokim poziomem alkoholu (14%). Za dużo nieprzyjemnego jabłka, które przykryło wszystko, co mogło wydarzyć się w tym winie. Odradzam zakup, to jest pomyłka i może na długo zniechęcić do polskich win.