Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka 604719

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka 604719

Różowe, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
453 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka

Różowe wino półsłodkie powstające z polskich czerwonych porzeczek. Delikatny charakter z naturalnym smakiem rodzimych owoców sprawiają, iż jest to ciekawa alternatywa za tradycyjne, gronowe wina.

Struktura wina doskonale łączy lekkość ze słodkimi akcentami i przełamującą całość, rześką kwasowością. Charakter wina podkreślany jest przez subtelne bąbelki, które dodatkowo wzmagają orzeźwiające doznania. Wyczuwalne aromaty czerwonej porzeczki idealnie wpasowują się w klimat letnich wakacji.

Lekka Czerwona Porzeczka to wino, które doskonale sprawdzi się podczas solowej degustacji w ciepły wieczór, jak również będzie interesuącym uzupełnieniem letnich deserów, na przykład lodów czy ciast ze świeżymi owocami.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
24.10.2022

Lekkie, różowe wino, bardziej w stronę słodkiego. Wyczuwalna porzeczka, lekkie bąbelki. Wino z tych słabszych, bo ma tylko 6%.