Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka 604719

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka 604719

Różowe, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1993 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka

Różowe wino półsłodkie powstające z polskich czerwonych porzeczek. Delikatny charakter z naturalnym smakiem rodzimych owoców sprawiają, iż jest to ciekawa alternatywa za tradycyjne, gronowe wina.

Struktura wina doskonale łączy lekkość ze słodkimi akcentami i przełamującą całość, rześką kwasowością. Charakter wina podkreślany jest przez subtelne bąbelki, które dodatkowo wzmagają orzeźwiające doznania. Wyczuwalne aromaty czerwonej porzeczki idealnie wpasowują się w klimat letnich wakacji.

Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka to wino, które doskonale sprawdzi się podczas solowej degustacji w ciepły wieczór, jak również będzie interesuącym uzupełnieniem letnich deserów, na przykład lodów czy ciast ze świeżymi owocami.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
24.10.2022
Opinia zweryfikowana

Lekkie, różowe wino, bardziej w stronę słodkiego. Wyczuwalna porzeczka, lekkie bąbelki. Wino z tych słabszych, bo ma tylko 6%.