Nowość
Wino Val d'Oca Vino Bianco Spumante Punto Oro Extra Dry Gold Edition Millesimato 2022 605067

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Val d'Oca Vino Bianco Spumante Punto Oro Extra Dry Gold Edition Millesimato 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Val d'Oca Vino Bianco Spumante Punto Oro Extra Dry Gold Edition Millesimato 2022 605067

Białe, Wytrawne 2022 0.75 L korek
Musujące Kategoria
84.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
51 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Val d'Oca Vino Bianco Spumante Punto Oro Extra Dry Gold Edition Millesimato

W pięknej szacie skryte jest wino z Veneto, regionu winiarskiego Włoch, który słynie z wielu win musujących, w tym znanego na całym świecie Prosecco. Wyłącznie ręczny zbiór oraz grona pochodzące tylko i wyłącznie z jednego roku zbiorów czyni je wyjątkowo charakternym, a jednocześnie eleganckim. Złota butelka doskonale oddaje bogactwo, które znajduje się w butelce.

Perliste bąbelki w kieliszku już od pierwszego wejrzenia wyglądają spektakularnie i pociągająco. Bukiet aromatów jest bogaty w nuty białych owoców z akcentami jabłka, gruszki i cytrusów. W tle odnajdziemy także wyraźne aromaty kwiatowe: wisterię i akację. Na języku bąbelki doskonale orzeźwiają, a pełna struktura wina zaskakuje harmonią i doskonałą równowagą pomiędzy owocowością, orzeźwiającą kwasowością, a eleganckim finiszem.

To doskonałe wino do ryb i sałatek. Wspaniale sprawdzi się jako aperitif, orzeźwiając w upalny dzień w ogrodzie, w domu lub z przyjaciółmi. Piękna butelka natomiast aż prosi się o sprezentowanie jej bliskiej osobie.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Val D'oca producent

Charakterystyka Val d'Oca Vino Bianco Spumante Punto Oro Extra Dry Gold Edition Millesimato

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Val d'Oca Vino Bianco Spumante Punto Oro Extra Dry Gold Edition Millesimato

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.