Nowość
Wino Trapiche Pure Malbec Mendoza 2021 604913

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Trapiche Pure Malbec Mendoza 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Trapiche Pure Malbec Mendoza 2021 604913

Czerwone, Wytrawne 2021 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
69,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
36 sprzedanych butelek
8.40 średnia ocen: 5 głosów

opis wina

Trapiche Pure pochodzi z największego regionu winiarskiego w Argentynie, Mendozy, odpowiadającej za 70% rocznej produkcji w kraju. Trapiche to jedna z najlepszych winnic tego kraju, dbając o nowoczesne podejście w procesach doskonalenia produkcji wina. Istotne jest również wykorzystywanie zasad biodynamiki, aby dbać o przyrodę i otoczenie winnic. Trzon tego wina stanowi w 100% szczep Malbec. Wino tworzone jest metodą sur lie w cementowych kadziach przez okres 10 miesięcy.

Dzięki dużej koncentracji owocu, wino ma kolor intensywnej czerwieni z refleksami niebieskiego. W nosie czuć czerwone owoce takie jak wiśnie i śliwki. Krągłe i owocowe podniebienie z mineralnym, dość długim finiszem. Potencjał do starzenia wynosi około 8 lat.

Trapiche pure malbec możemy łączyć z daniami kuchni włoskiej, potrawami z grilla, jak również idealnie połączy się ze stekiem wołowym.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Trapiche Pure Malbec Mendoza

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena

Kiedyś trafiłem na wino ze szczepu Malbec i zatęskniłem. To wino zakończyło tęsknotę. Polecam z całego serca.

8ocena
28.05.2022

Proszę bardzo bezbeczkowy Malbec z Argentyny, chyba dość rzadko spotyka się argentyńskiego malbeca bez wpływu beczki. Dzięki temu wino jest o bardziej soczyste, mamy tutaj bardzo świeży owoc wiśni, śliwek, malin. Jeśli znudziły Wam się przebeczkowane malbeci i szukacie czegoś świeżego to jest to bardzo dobra pozycja.

8ocena
18.05.2022

Soczysty i owocowy malbec z wyczuwalnym aromatem dżemu malinowego, czereśni i jeżyn. Przyjemny finisz z lekką kwasowością.