Wino Trapiche Melodias Chardonnay 603714

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Trapiche Melodias Chardonnay w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Trapiche Melodias Chardonnay 603714

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
37.99 zł

podstawowa

1227 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 11 głosów

Opis Trapiche Melodias Chardonnay

Trapiche Melodias Chardonnay to wytrawne, argentyńskie wino z doskonałego regionu winiarskiego Mendoza. Wino ma jasno-żółtą barwę z zielonymi refleksami. To białe wino, które zostało wyprodukowane ze szczepu Chardonnay, ujmuje aromatami jabłek, dojrzałych ananasów oraz brzoeskwiń. Na podniebieniu już lekkie, orzeźwiające, owocowe z dobrą, świeżą kwasowością. Wino jest pełne słońca, ciepłe, miękkie z wyrazistym finiszem. Doskonale sprawdzo się jako towarzysz owoców morza, grillowanymi warzywami czy makaronami w lekkich sosach.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Bodegas Trapiche producent

Charakterystyka Trapiche Melodias Chardonnay

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Trapiche Melodias Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
12.12.2023
Opinia zweryfikowana

Dobre lecz zbyt kwiatowe

5ocena
Opinia zweryfikowana

Wino bez większego wyrazu, dobrze schłodzone do ogrodowej biesiady z pewnością się będzie nadawało. Szału jednak nie ma.

6ocena
11.11.2021
Opinia zweryfikowana

Wino wyraźnie kwaskowe, orzeźwiające. W smaku jakby trochę mało skoncentrowane. Do posiłku daje radę ale nie ma się czym zachwycać.

6ocena
(Doradca Klienta) 02.07.2021
Opinia zweryfikowana

Lekkie, przyjemne wino. Począwszy od nosa zachwyca bukietem cytrusów, ananasów, brzoskwiń, jasnych śliwek. W ustach także owocowo, z orzeźwiającą kwasowością. Warto zestawić z ciekawymi przystawkami, na przykład owocami morza. Polecam na lato, mi smakowało.

2ocena
01.05.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo słabe wino - trudno pić

5ocena
24.04.2021
Opinia zweryfikowana

Wino poprawne, mocno alkoholowe, kwaśne. Z pewnością nie polecałabym go do deserów. W tej cenie na spokojnie można znaleźć ciekawsze propozycje.

8ocena
20.02.2021
Opinia zweryfikowana

Klasyczne chardonnay, pełne i oleiste.

9ocena
06.09.2020
Opinia zweryfikowana

Dobre na spokojne wieczorne wizyty na balkonie lub tarasie.

9ocena
26.05.2020
Opinia zweryfikowana

Zauroczyła mnie muzyczna butelka, a jej wnętrze spełnili moje oczekiwania. Mocno wytrawne, świetnie pasowało do serów i wędlin.