Wino Tilane Real Tempranillo Semi Sweet 603368

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Tilane Real Tempranillo Semi Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Tilane Real Tempranillo Semi Sweet 603368

Czerwone, Półsłodkie 0.70 L korek
Spokojne Kategoria
26.99 zł

podstawowa

246 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Tilane Real Tempranillo Semi Sweet

Półsłodkie, hiszpańskie wino Tilane Real zachwyca w nosie nutami dojrzałych owoców czereśni i śliwek. To czerwone wino wyprodukowano ze szczepu tempranillo. Na podniebieniu jest niezwykle łagodne i przyjemne, z wyczuwalną owocową słodyczą z dominującymi czerwonymi owocami. Tilane Real Tempranillo Semi Sweet zostało wyprodukowane przez Bodegas Vidal del Saz - producenta, który niezwykłą wagę przykłada do produkcji win w poszanowaniu natury. Wino doskonale sprawdza się do dań z pomidorowymi sosami, lekkich deserów i przede wszystkim pite solo.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Bodegas Vidal Del Saz producent

Oceny użytkowników o: Tilane Real Tempranillo Semi Sweet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
24.10.2020
Opinia zweryfikowana

Przyjemne w smaku. Polecam.

7ocena
30.05.2018
Opinia zweryfikowana

Poprawne wino, dla miłośników słodkich klimatów pewnie idealne, do deserów itp. Dla miłośników win wytrawnych, trochę jak sok owocowy, chociaż całkiem ok. Dobra cena i poprawna struktura, to niewątpliwy atut.