Wino Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones 601128

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones 601128

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
34.99 zł

podstawowa

2363 sprzedanych butelek
7.79 średnia ocen: 17 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones

Czerwone wino portugalskie z regionu Ribatejo. Zostało wytworzone w oparciu o międzynarodowy szczep Cabernet Sauvignon oraz lokalną odmianę Aragones. Z jednej strony jest oryginalnym winem portugalskim, które jest typowe dla miejsca pochodzenia, w drugiej natomiast bardzo uniwersalnym, gdyż będzie pasowało niemal do wszystkiego. Aromaty czarnych porzeczek przeplatają się tu z dojrzałą śliwką. Warto spróbować!

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
FALUA SOCIEDADE DE VINHOS S.A. producent

Charakterystyka Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
21.11.2017

Bardzo owocowe z gładkimi taninami oraz lekkimi nutami korzennymi. Super wino w przyzwoitej cenie.

29.03.2017

Wyczuwalne owoce; szczególnie dojrzała śliwka, porzeczka oraz delikatne aromaty korzenne. Osobiście uważam że posiada dość dużą dawkę tanin; z każdym łykiem wydawało mi się coraz bardziej łodygowe, a przez to trochę cierpkie. Nie do końca mi podeszło, przykro mi. Czytając pozostałe opinie widzę że wielu osobom smakuje, także to rzecz gustu i kwestia smaku.

03.02.2017

Konkretne porugalskie Sauvignon. Wyraziste i dość aromatyczne. Może to nie jest to winiarskie BMW ale spokojnie nadaje się do kolacji czy na relaks po pracy. Nie zawsze trzeba smakować szczytów :P

8ocena
29.11.2016

Jakość do ceny; bardzo dobra, jak większość win z Portugalii. Przyjemnie owocowe , gładkie soczyste. Godne polecenia.

8.5ocena
18.05.2016

Dobre, a nawet bardzo dobre winko wytrawne. Mocno owocowe, z wyraźnymi elementami korzennymi, ciekawy aromat, długi finisz, niska cena ;) Brak nadmiernej kwasowości, w smaku nie jest banalne, polecam, warto spróbować.

08.03.2015

Naprawdę bardzo dobre wino. Trzeba dać mu pooddychać, ale potem... Pięknie pachnie, a po posmakowaniu wywołuje uśmiech na twarzy:)) baardzo owocowe. Na pewno dokupię kilka butelek.

8.5ocena
21.07.2014

Nie lubię patrzeć na wino przez pryzmat ceny, ale w tym przypadku po prostu się nie da. Jest to naprawdę dobre wino, dość mocne, przyjemnie owocowe, bez kwaśnych akcentów, ale też nie przesadnie słodkie. Dobre, a jak za tę cenę nawet bardzo dobre. Polecam tym, którzy wolą wina proste, bez fajerwerków i skomplikowanych posmaków.

10ocena

Fajne, bardzo fajne! Mocne nuty owocowe, długaśny finisz. Przewietrzyć koniecznie, a potem smakować. Pycha.

10ocena
18.02.2014

Super wino, aż byłem zaskoczony jak po degustacji sprawdziłem dla przypomnienia ile kosztowało. Pewniak!

7ocena
22.01.2014

Miłe zaskoczenie, żeby w takiej cenie trafić naprawdę smaczne i bezpretensjonalne wino. Bardzo owocowe z gładkimi taninami oraz lekkimi nutami korzennymi. Czasami więcej nie potrzeba do szczęścia. Jak dla mnie pewniak!