Wino Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones 601128

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones 601128

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
34.99 zł

podstawowa

2363 sprzedanych butelek
7.79 średnia ocen: 17 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones

Czerwone wino portugalskie z regionu Ribatejo. Zostało wytworzone w oparciu o międzynarodowy szczep Cabernet Sauvignon oraz lokalną odmianę Aragones. Z jednej strony jest oryginalnym winem portugalskim, które jest typowe dla miejsca pochodzenia, w drugiej natomiast bardzo uniwersalnym, gdyż będzie pasowało niemal do wszystkiego. Aromaty czarnych porzeczek przeplatają się tu z dojrzałą śliwką. Warto spróbować!

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
FALUA SOCIEDADE DE VINHOS S.A. producent

Charakterystyka Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Tagus Creek Cabernet Sauvignon and Aragones

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
21.11.2017
Opinia zweryfikowana

Bardzo owocowe z gładkimi taninami oraz lekkimi nutami korzennymi. Super wino w przyzwoitej cenie.

29.03.2017
Opinia zweryfikowana

Wyczuwalne owoce; szczególnie dojrzała śliwka, porzeczka oraz delikatne aromaty korzenne. Osobiście uważam że posiada dość dużą dawkę tanin; z każdym łykiem wydawało mi się coraz bardziej łodygowe, a przez to trochę cierpkie. Nie do końca mi podeszło, przykro mi. Czytając pozostałe opinie widzę że wielu osobom smakuje, także to rzecz gustu i kwestia smaku.

03.02.2017
Opinia zweryfikowana

Konkretne porugalskie Sauvignon. Wyraziste i dość aromatyczne. Może to nie jest to winiarskie BMW ale spokojnie nadaje się do kolacji czy na relaks po pracy. Nie zawsze trzeba smakować szczytów :P

8ocena
29.11.2016
Opinia zweryfikowana

Jakość do ceny; bardzo dobra, jak większość win z Portugalii. Przyjemnie owocowe , gładkie soczyste. Godne polecenia.

8.5ocena
18.05.2016
Opinia zweryfikowana

Dobre, a nawet bardzo dobre winko wytrawne. Mocno owocowe, z wyraźnymi elementami korzennymi, ciekawy aromat, długi finisz, niska cena ;) Brak nadmiernej kwasowości, w smaku nie jest banalne, polecam, warto spróbować.

08.03.2015
Opinia zweryfikowana

Naprawdę bardzo dobre wino. Trzeba dać mu pooddychać, ale potem... Pięknie pachnie, a po posmakowaniu wywołuje uśmiech na twarzy:)) baardzo owocowe. Na pewno dokupię kilka butelek.

8.5ocena
21.07.2014
Opinia zweryfikowana

Nie lubię patrzeć na wino przez pryzmat ceny, ale w tym przypadku po prostu się nie da. Jest to naprawdę dobre wino, dość mocne, przyjemnie owocowe, bez kwaśnych akcentów, ale też nie przesadnie słodkie. Dobre, a jak za tę cenę nawet bardzo dobre. Polecam tym, którzy wolą wina proste, bez fajerwerków i skomplikowanych posmaków.

10ocena

Fajne, bardzo fajne! Mocne nuty owocowe, długaśny finisz. Przewietrzyć koniecznie, a potem smakować. Pycha.

10ocena
(Doradca Klienta) 18.02.2014

Super wino, aż byłem zaskoczony jak po degustacji sprawdziłem dla przypomnienia ile kosztowało. Pewniak!

7ocena
22.01.2014

Miłe zaskoczenie, żeby w takiej cenie trafić naprawdę smaczne i bezpretensjonalne wino. Bardzo owocowe z gładkimi taninami oraz lekkimi nutami korzennymi. Czasami więcej nie potrzeba do szczęścia. Jak dla mnie pewniak!