Taba 602673

Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Taba 602673

Czerwone, Wytrawne 2018 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
D.O.P. Jumilla Apelacja
79,99 zł podstawowa
68 sprzedanych butelek
9 średnia ocen: 3 głosów
87 ocena sommeliera

opis wina

Hiszpańskie, czerwone wino o oryginalnej etykiecie - zaprasza nas do bycia sobą, ponieważ nasze wnętrze jest tym, co naprawdę nas definiuje - nawet bardziej niż nasz szkielet. To wytrawne wino charakteryzuje się głębokim, wiśniowym kolorem, z dobą łzą i piękną prezencją. Niezwykle intensywny aromat dojrzałych, czerwonych jeżyn i wiśni przemieszanych z beczkowymi akcentami, jako efekt leżakowania w amerykańskich, dębowych beczkach. Wyczuwalna jest również lukrecja i pieprz. To wyprodukowane ze szczepu Monastrell wino jest na podniebieniu z jednej strony dobrze zbalansowane, eleganckie i wyraziste, z drugiej zaś miękkie, aksamitne i z harmonijną taniną. Ciepłe i zrównoważone wino.

16/18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Finca Bacara producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9,5ocena
13.04.2018

Świetne wino, świetne. Zawsze uważałem, że wina hiszpańskie są dużo gorsze od włoskich, to wino dowodzi, ze tak nie jest! Piękny kolor i aromat zapowiadają dużo. Smak zadowoli najbardziej wybrednych, świetnie zrównoważone smaki czerwonych owoców i beczki, długi pikantny finisz, czego więcej chcieć od wina?! Najlepsze hiszpańskie wino jakie kupiłem na Winezji. Polecam, warto spróbować! :)

9ocena
03.10.2017

Niesamowity zapach i posmak! Pierwszy raz mam przyjemność czegoś takiego doświadczyć. W opisie pojawia się lukrecja, ale mnie to przypomina jakieś słodkie cherry. Bardzo ciekawe, bardzo smaczne, super doświadczenie!