Wino Sutter Home Zinfandel 604708

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Zinfandel w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Zinfandel 604708

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
31.84 zł

podstawowa

14 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home Zinfandel

Czerwone wino wytrawne powstające w Kalifornii ze słynnego w tym regionie szczepu Zinfandel. Niezwykły bukiet aromatyczny tworzą nuty dojrzałych malin, dzikiej róży, lukrecji i kakao. Podniebienie skrywa w sobie dojrzałe nuty owoców przełamane świeżością i dębowymi nutami pochodzącymi z beczki. Idealny balans wina w połączeniu z jego lekkością sprawiają, iż to uniwersalny wybór, który pogodzi wiele gustów.

Sutter Home Zinfandel idealnie sprawdzi się w towarzystwie grillowanego mięsa, burgerów czy pizzy. Delikatny charakter wina sprawia, że to także doskonały wybór na spotkania z przyjaciółmi i wieczorny relaks z książką.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Zinfandel

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Zinfandel

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Zinfandel to szczep, który trafia w gust szerokiego grona odbiorców, dlatego gości u mnie gdy mam gości ;) Jest aromatyczne, czuć w nim czerwone dojrzałe owoce, bardziej nawet owoce z konfitur. Świetnie pasuje do pizzy i dań z grilla.