Wino Sutter Home White Zinfandel 0.18L 604707

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home White Zinfandel 0.18L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home White Zinfandel 0.18L 604707

Różowe, Półsłodkie 0.18 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
0 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home White Zinfandel 0.18L

Sutter Home White Zinfandel to różowe wino produkowane z czerwonej odmiany Zinfandel w półsłodkim stylu, w Kalifornii, regionie słynącym z produkcji nieprzeciętnych i ciekawych win. W bukiecie aromatów odnajdziemy soczyste truskawki i arbuza, które w ustach balansują się doskonale z wyważoną kwasowością, delikatną strukturą i słodkimi akcentami na finiszu. To niezobowiązujące wino, które sprawdzi się podczas licznych codziennych okazji.

Sutter Home White Zinfandel sprawdzi się doskonale jako aperitif podczas ciepłych letnich wieczorów, a także jako kompan podczas imprez i spotkań z przyjaciółmi. Wybornie poradzi sobie z talerzem przekąsek, z sałatkami czy daniami kuchni azjatyckiem. Swój pełny potencjał osiąga po schłodzeniu do około 8 stopni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home White Zinfandel 0.18L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home White Zinfandel 0.18L

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
17.08.2022

Wino delikatne, przyjemne ale warto pamiętać o mocnym schłodzeniu bo jest półsłodkie. Rzeczywiście pojawił się aromat truskawek. Pochodzi z Kalifornii, co jest dodatkowym plusem, bo powstają tam wina, które mają być miłe, łatwe i pewne co do jakości - i tak rzeczywiście w tym przypadku jest. Plus również za zakrętkę i mały rozmiar, rozszerza to możliwości degustacji w plenerze.