Wino Sutter Home White Zinfandel 0.18L 604707

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home White Zinfandel 0.18L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home White Zinfandel 0.18L 604707

Różowe, Półsłodkie 0.18 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
0 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home White Zinfandel 0.18L

Sutter Home White Zinfandel to różowe wino produkowane z czerwonej odmiany Zinfandel w półsłodkim stylu, w Kalifornii, regionie słynącym z produkcji nieprzeciętnych i ciekawych win. W bukiecie aromatów odnajdziemy soczyste truskawki i arbuza, które w ustach balansują się doskonale z wyważoną kwasowością, delikatną strukturą i słodkimi akcentami na finiszu. To niezobowiązujące wino, które sprawdzi się podczas licznych codziennych okazji.

Sutter Home White Zinfandel sprawdzi się doskonale jako aperitif podczas ciepłych letnich wieczorów, a także jako kompan podczas imprez i spotkań z przyjaciółmi. Wybornie poradzi sobie z talerzem przekąsek, z sałatkami czy daniami kuchni azjatyckiem. Swój pełny potencjał osiąga po schłodzeniu do około 8 stopni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home White Zinfandel 0.18L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home White Zinfandel 0.18L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Wino delikatne, przyjemne ale warto pamiętać o mocnym schłodzeniu bo jest półsłodkie. Rzeczywiście pojawił się aromat truskawek. Pochodzi z Kalifornii, co jest dodatkowym plusem, bo powstają tam wina, które mają być miłe, łatwe i pewne co do jakości - i tak rzeczywiście w tym przypadku jest. Plus również za zakrętkę i mały rozmiar, rozszerza to możliwości degustacji w plenerze.