Wino Sutter Home White Zinfandel 604706

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home White Zinfandel w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home White Zinfandel 604706

Różowe, Półsłodkie 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
33.97 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
228 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home White Zinfandel

Sutter Home White Zinfandel to różowe wino w stylu półsłodkim pochodzące z Kalifornii, powstające z czerwonej odmiany charakterystycznej dla tego regionu - Zinfandela. Urzeka świeżymi nutami truskawek i arbuza, które uzupełniane są na podniebieniu przez delikatną strukturę z orzeźwiającą kwasowością i słodkimi nutami owoców. Delikatny i niezobowiązujący styl wina sprawia, iż jest to dobry wybór na wiele uniwersalnych okazji.

Sutter Home White Zinfandel to doskonały aperitif podczas upalnych dni, a także towarzysz spotkań z przyjaciółmi i imprez. To także dobry wybór do lekkich przekąsek, sałatek, dań kuchni azjatyckiej czy pizzy. Idealnie sprawdza się po schłodzeniu do temperatury około 8 stopni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home White Zinfandel

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home White Zinfandel

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Wino delikatne, przyjemne ale warto pamiętać o mocnym schłodzeniu bo jest półsłodkie. Rzeczywiście pojawił się aromat truskawek. Pochodzi z Kalifornii, co jest dodatkowym plusem, bo powstają tam wina, które mają być miłe, łatwe i pewne co do jakości - i tak rzeczywiście w tym przypadku jest.