Wino Sutter Home Pink Moscato 604703

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Pink Moscato w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Pink Moscato 604703

Różowe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
33.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
64 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Sutter Home Pink Moscato

Słodkie wino różowe z Kalifornii, regionu USA słynącego z nieprzeciętnych win. Powstaje ze szczepu Moscato, lubianego i cenionego za słodkie i owocowe aromaty w winach. Sutter Home Pink Moscato urzeka nutami brzoskwiń, jagód wiciokrzewu i karmelu, na podniebieniu zaś balansując pomiędzy orzeźwiającą kwasowością, a słodkimi nutami melona i wanilii. Delikatna struktura i przyjemny smak sprawiają doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Sutter Home Pink Moscato uwielbia towarzystwo lodów waniliowych i tarty ze świeżymi jagodami. To także idealny wybór na letni piknik i spotkania ze znajomymi w upalne dni. Swoją pełnię potencjału osiąga schłodzone do około 8 stopni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Pink Moscato

Milutko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Pink Moscato

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 09.06.2022

Przyjemne, niezobowiązujące wino na co dzień. Wyczuwalne truskawki, maliny oraz jagody. Fajna, intensywna słodycz.