Wino Sutter Home Moscato 604702

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sutter Home Moscato w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sutter Home Moscato 604702

Białe, Słodkie 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
33.98 zł

podstawowa

392 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Sutter Home Moscato

Słodkie wino białe pochodzące z USA, z regionu Kalifornii. Powstaje z lubianego i cenionego szczepu Moscato, charakteryzującego się słodkimi i kwiatowymi akcentami w winie. Sutter Home urzeka bukietem pełnym brzoskwiń, płatków róży i liczi. Na podniebieniu soczysta struktura wina równoważy się z owocową słodyczą i dobrze zrównoważoną kwasowością.

Sutter Home Moscato dzięki swej wyrazistej słodyczy i lekkiemu charakterowi doskonale sprawdzi się przy deserach owocowych i śmietanowych. Delikatny smak będzie również dobrym towarzyszem niezobowiązujących spotkań i relaksu w ciepłe wieczory.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Sutter Home Moscato

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Sutter Home Moscato

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 01.08.2022

Bardzo lubię markę Sutter Home, wino zawsze dobrze smakuje. Taki schłodzony muskat dobrze orzeżwi nawet najgorętszy upalny dzień.