Wino Soldepenas Tinto 0.75 l 600815

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Soldepenas Tinto 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Soldepenas Tinto 0.75 l 600815

Czerwone, Półwytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

705 sprzedanych butelek
6.36 średnia ocen: 7 głosów
78 ocena sommeliera

Opis Soldepenas Tinto

Hiszpańskie wino półwytrawne z delikatnymi, granatowymi refleksami. Słodycz dobrze podkreślona. Wyprodukowane ze szczepu Tempranillo oraz Granacha.

14°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Felix Solis Avantis S.A. producent

Charakterystyka Soldepenas Tinto

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Soldepenas Tinto

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
07.02.2022
Opinia zweryfikowana

Idealne wino do obiadu czy kolacji zarówno do potraw mięsnych , makaronowych czy warzywnych. Polecam

Opinia zweryfikowana

Mi zaś się spodobało. Lubię mieć w swojej piwniczce wina rozmaite. Te budzące szacunek nazwą czy miejscem pochodzenia, ale też obok na półce wina zupełnie niezobowiazujące. Wina stołowe, na których producent nie umieszcza nawet rocznika. Wina do obiadu. Czy jak określił jeden z przedmówców - na wieczór z dziadkiem i babcią. Siadając do takiego wina możemy odpocząć. Nie doszukujemy się architektury zapachów i smaków. Ono po prostu jest. Po to by nam towarzyszyć przy stole i sprawić radość.

2ocena
21.09.2013

Moim zdaniem wcale nie czuć słodyczy w tym winie.

7ocena
10.10.2011
Opinia zweryfikowana

Zapachem przypomina oliwki w zalewie. Smak lepszy niż zapach. Delikatne ... nadaje sie na wieczór z babcia i dziadkiem ;)